SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

white strips

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak w temacie...zamierzam kupic paski white strips wersje za 50 zl czy tam 60(1 tydzien)i mam pytanie czy warto kupic na jeden tydzien,czy po 1 tygodniu bedo jakies reulataty w bialosci zebow... doradzcie ,pomózcie..


z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
jak najbardziej beda efekty...ja jestem bardzo zadowolona,po tygodniu duzo osob zauwazylo zmiane w kolorze moich zabków.Hehe stałam na przystanku i podchodzi gościu i sie pyta o papierosa ja odpowiadam ze nie pale a on "Widać po zębach" brzmi to smiesznie ale naprawde efekt jest naprawde. Potem trzeba tylko podtrzymac ten efekt stosujac paste jakas dobrą.Ja stosuje blendamed whitening tak jak radza w ulotce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
ja miałem te na 2 tygi i efekty były ale nie takie super.troche bielsze ale nie tak jak na reklamie że za***iście białe.po 1 tygu bedzie minimalnie lepiej ale jednak bedzie.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm.. no wiesz, jeszcze zależy z czego się startuje.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
moze kiedys sprobuje
ale jak to sie ma do szkliwa ?
bo ztgeo co pamietam - wybielanie jest nieciekawym zabiegiem - a szczegolnie pasty wybielajace - "ktorych uzywaja dentysci" powodujace ze po 2 miesiecznym myciu codiznenym taka pasta - idziemy do dentysty bo szkliwo cos "zeszlo"

ktos mi powie wiecej na temat tych paskow ?
bo mi sie nie chce szukac szczerze mowiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19050
a ile dokladnie kosztuje 7 dniowa kuracja 50 czy 60 zl??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
59 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13459
Dokładnie to było tak...Jakiś rok temu na polski rynek weszły paski White-Strips firmy Blendamed.Było to kuracja dwutygodniowa, czyli 28 pasków(14 na dół i 14 na góre).Największym problemem tego produktu była jego cena.Kosztowały ok.150zł.Więc raczej się nie sprzedawały.A najlepszym rozwiązaniem dla producenta było wypuścić na rynek coś tańszego(59 zł) ale tak samo działającego.Ale wiadomo że dwa tygodnie a 1 tydzień to duża różnica.W sumie polecam bo sam stosowałem(tą kuracje 2 tygodniową) i efekty były bardzo widoczne.Ale teraz stosuje paste do zębów Pearl Drops Sensitive(zaawansowana formuła wybielająca) i także nie narzekam.A paski przez pierwsze 3-4 dni to był koszmar.Wytrzymaj z czymś na zębach chyba przez 30 minut(już nie pamiętam)!!!
Pozdrawiam...

Carpe diem, quam minimum credula postero...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
najgorszy jest smak tego żelu....ohyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13459
Jak Tobie warg nie wypali po 5 dniach to będzie dobrze.Jak ja to używałem to myślałem że to jakaś kara albo coś w tym stylu...Ale najgorsze jest to że człowiek nigdy w życiu nie palił niczego(prócz ogniska!!!)a musi się męczyć żeby mieć ładne zęby.
Pozdrawiam...

Carpe diem, quam minimum credula postero...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13459
Ale może to jest tylko sprawa indywidualna...
Pozdrawiam...

Carpe diem, quam minimum credula postero...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj maly kompleks...

Następny temat

Bulgotanie przy oddechu

WHEY premium