SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

wejscie na cykl +wyniki badan

Wysłana -
1. WIEK: 39
2. WAGA: 86
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka:
-udo: 64
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 12lat
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany:4
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2016 tesc prop 6 tyg
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 lata
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: do lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg:
-przysiad170 A wiec tak chcialbym wejsc na cykl 200mg e5d prolongatum apteczny 12tyg, do tego na dniach symex,hcg 3 x5000 i 30 tab clomid na odblok..Badania zrobilem wczoraj wyniki odebralem i co,wysoka prolaktyna.czy ta prolaktyna moze byc skutkiem nieodblokowania sie po ostatnim cyklu? czego efektem bylo wywalone gino na lewym sutku, ktore po czasie zniknelo, lecz delikatne otluszczenie na nim zostalo..Cykl byl robiony na propie 6 tyg 100mg e2d bez jakich kolwiek badan przed jak i po cyklu..Gino wywalilo dopiero po jakis 1,5 miesiaca po odstawieniu towaru.co robic wchodzic na cykl.

Zmieniony przez - MOLINEZJA w dniu 2018-01-12 08:12:09

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wchodzic i zbic prl
Z drugiej strony zrobil bym jeszcze tarczyce
Wysłana -
TSH to nie jest tarczyca?
ale czy ta prolaktyna jest efektemostatniego cyklu?
najpierw zbic potem wchodzic?czym i w jakich dawkach zbijac?

Zmieniony przez - MOLINEZJA w dniu 2018-01-12 08:24:41
Wysłana -
Tsh to część tarczycy. Zrób jeszcze ft3 i ft4. Na prolaktyne cabaser 1/2 tabletki i za 10 dni druga połówka. Mozesz juz wejsc na bombe i PRL unormowac w trakcie
Wysłana -
czyli tak, wchodze od dzisiaj na cykl w poniedzialek robie ft3 i ft4 .zamawiam cabaser jak dojdzie biore pol tabsa za 10 dni drugie pol i pytanie kiedy zrobic ponowne badania prolaktyny?
Wysłana -
Zrob najpierw tarczyce bo takia prolka moze wskazywac na jakas jej chorobe
Wysłana -
ok
Wysłana -
a czy poswyrzszona prolka moze byc spowodowana stresem poniewaz jak robie jakiekolwiek badania bardzo sie denerwuje i trzesa mi sie rece,ogolnie mam cisnienie bialego fartucha?
Wysłana -
jest to możliwe ,leków nie brałeś żadnych ??
Wysłana -
dzien wczesniej propranolol na rozrluznienie bo mialem badania okresowe(cisnienie bialego fartucha)ogolnie ciska 130 85 mierza 2 razy w tyg.

Zmieniony przez - MOLINEZJA w dniu 2018-01-12 13:15:04
Wysłana -
A więc tak zrobiłem dodatkowe badania ft3 i ft4 i ponownie prolke.prolka spadla sporo bez jakichkolwiek leków do zabijania tego hormonu,tak więc prawdopodobnie podbitka lekami na ciske.zapomniałem dodać ze ze stojka żadnych problemów niema rano zawsze sztywno.sex też bd.profilaktycznie zamówiłem jeszcze cabaser.Myślę czy niezamowic jeszcze Niepokalanka i stosowac w czasie cyklu.Jak się pany na to zapatrujecie?

Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź