SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wedler 5 3 1pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 301
Witam, robię wedlera 5/3/1 , obecnie już 5 cykl wszystko idzie fajny do przodu zarówno ciężar jak i ilość powtórzeń w ostatniej serii poza klatką. Przy 3 i 4 cyklu ilość powtórzeń w ostatniej serii 5+ i3+ pomimo tych samych ciężarów w cyklach w ilości powtórzeń spadły o 1-2 ruchy w czym tkwi problem ? 2x w tygodniu robię cardio 30 min dieta jest wszystko idzie D do przodu poza klatką co zmienić ? Czy wstrzymać sie z progresem ? Jeszcze mam zapas jeśli chodzi o ilość powtórzeń w ostatnim cyklu na 5'3'1 czy iść dalej do przodu aż.Nie dam rady wycisnąć odpowiedniej ilości w ostatniej serii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Nie zawsze wszędzie da się dokładać tak jak zakładasz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Klata często idzie powoli jeśli nie masz predyspozycji i nie bierzesz towaru. Ale jeśli jest bardzo słabo to może wypadałoby przyjrzeć się technice.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
filka , 5 cykl ? co przez to rozumiesz ?
Wendler dzieli program na 3 tygodniowe mikro , 4 tydzien deloud 40/50/60% ,lub 2x3tygodnie i protokół 7 tygodnia gdzie sprawdzasz maxy treningowe.
zaleca zmiany programu co 2 cykle , z nastawieniem na inny priorytet aby uniknac stagnacji
czyli cykl 14 tygodni , x5 uuups
poza tym do 531 zaleca DIETE (tony żarcia !) , asysty i ciezkie jak on to nazywa CARDIO
wystarczy pominac 1 element i wszystko sie sypie
ps, wg którego schematu lecisz BBB, cheleng, .... czy jakas inna wariacja






Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2017-08-26 01:49:20

Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2017-08-26 07:18:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 301
hmm to chyba coś źle zrozumiałem ten trening, mianem "cykl" określam 4 tygodnie. "zaleca zmiany programu co 2 cykle " - to znaczy ???, po każdym cyklu treningowym podnosiłem sobie max o 2,5 na klatkę i barki oraz 5kg na przysiad i martwy i te wartości brałem do wyliczeń cięzarów na kolejny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
4 tygodnie x2 to jeden cykl
lub 2 x 3 + 7y testowy ( do tego jeszcze nie doszedlem ,za ciezko dla mnie )
moze za wysoko wystartowales ? po prostu sciagnij 10% i od nowa BORING but BIG !!
w ostatnich setach (+ ) jest opcjonalne , tak samo jak JOKERY
jedno co zaleca to sztywnego trzymania sie cyferek ,jak masz lepszy dzien robisz te +, jak gorszy to odpuszczasz . i czy nie przecholowales z TM(training max)
5 Twoich cykli czyli do lawki dowaliłeś 12kg , do reszty 25 , malo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie taśma tylnia

Wiecej