SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbrew dziewczynie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu jestem stałą czytelniczką sfd,i mam problem, otóż: Mój chłopak ma 20 lat, ćwiczy od czterech lat i ma zamiar w krótce zacząć brać sterydy. Chce zacząć od dawki 200 mety i rozłożyć ją: 3454321 oraz 25 teściaka. Chciałabym wiedzieć co sądzicie na ten temat. Ja osobiście uważam, że jego wymiary ( doszedł do nich na sucho) nie są złe: biceps 42, klatka 118, barki 132, udo 66 i wyciska 146. Czy dobrze robi biorąc sterydy pod uwagę, on twierdzi, że już nie ma szans dojść do większych wymiarów i efektów na sucho, mimo iż regularnie od jakiegoś czasu "rośnie". Pomóżcie mi choć na pewien czas wybić mu to z głowy, może ma jakieś szanse, aby dojść do większych rozmiarów i wyników na sucho.

Nadia_6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh to ja mam 37.5 w lapce i jesczze 2,5 cm i mi styknie hehe nie jest tak zle :D


Ognia krzyknoł Bonaparte i spadł z działa Peace:D

oriks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli zacznie, to z pewnością pójdą kolejne dawki sterydów. Szkoda chłopaka. Są pewne skutki uboczne, które są nieodwracalne. Ludzie powinni się strarać o to, żeby nie chorować. Zabijanie się dopingiem świadczy o całkowitym braku odpowiedzialności. Nigdy (na Twoim miejscu) nie związałbym życia z osobą nieodpowiedzialną.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że masz rację, ale...Mam nadzieję, że sam dojdzie do wniosków, iż nie warto, a jeżeli to zrobi na pewno nie zwiąże się z nim na całe życie ( z tak nieodpowiedzialnym facetem

Nadia_6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Droga "Nadiu", jak ty dobrze orientujesz sie w cyklach i swoistej gwarze ("tesciak"). Ciekawe, bo nawet moja zona, nie orientuje sie ile mam w lapie, wie tylko, ze stanowczo za duzo, a ty tak dobrze znasz wymiary antrponometryczne swego chlopca. Ty go musisz naprawde bardzo kochac... i wyznal ci, ze ma zamaiar brac sterydy... tja;)))

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że teraz czy go kocham, czy nie, nie jest ważne. Najważniejsze jest to, że jeżeli już dojdzie do tego, to chciałabym, aby mu to jak najmniej zaszkodziło. Dlatego proszę poradźcie jaki cykl na pierwszy raz byłby najmniej szkodliwy, a dał zadowalające go rezultaty, czyli przyrost do 5 może trochę więcej kilogramów.
A co do Ciebie Maku to nie przejmuj się żoną, lepiej żeby się tym tak nie interesowała, bo źle bys na tym wyszedł

Nadia_6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha, doprawdy?
Uzyj swojej calej perswazji i sproboj go zniechecic do sterydow. Czy naprawde te pare kilo miesa kosztem zdrowia, tak bardzo go dowartosciuje? Powiem ci szczerze, ze facet zarowno w trakcie cyklu, jak i po, to nizebyt ciekawe zjawisko. Jesli zdecyduje sie na testosterony lub metandienon, to czeka cie z jego strony niezla hustawka nastrojow, a to naprawde nic przyjemnego. Najgorszy bedzie dol posterydowy i jesli nie wezmie w tym czasie odpowiednich lekow, to moze byc naprawde kiepsko, choc kto wie moze nie bedzie tak zle...

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najrozsądniejszym cyklem byłby cykl deci z winem na początek. Ale wtedy chłopak przez jakiś czas Cię nie zaspokoi(hihihi) . A jeśli koniecznie chce walić mete i teścia to na pierwszy cykl myślę że wystarczy 70 tablet
sytemem 2-3-3-2 oraz teśc 100-200-200-300-200-150-100. Wtedy potencja na pewno mu nie spadnie. A 200 mety i 25 teścia to dawka na co najmniej dwa cykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maku, nie narażałeś żony na to "niezbyt ciekawe zjawisko", bo aż nie chce mi się wierzyć, ona nie była w stanie użyć swojej siły perswazji. Czy cykl, kóry zaproponował hajer jest ok.?
Hajer, z tym zaspokojeniem, to chyba mnie przekonałeś i będę napierać, aby się zastanowił (bo co ja wtedy zrobię?:())))))

Nadia_6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cykl jest ok, ale na poczatek nie polecalbym testosteronow. Jak to sie mowi, trzeba nauczyc sie zyc w czasie cyklu, a ta nauka nie przyjdzie tak latwo jak od razu zarzuci sie testosteron, poza tym jest wiele innych wzgledow, by nie zaczynac od tak ciezkich lekow. Dobrym pomyslem jest polaczenie deci z winstrolem.


Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Źle to ująłeś, nie leków, bo leki stosuje się w przypadku choroby, bądź też profilaktycznie. No właśnie jak nazwaćsterydy, jeżeli nie stosuje się je jako lek, może używki, bo w końcu mało kto kończy na jednym cyklu, albo może lepiej "skracacze życia". Śmieszy mnie stwierdzenie, które nie raz czytam na łamach sfd: "I tak kiedyś umrę, to czemu nie od sterydów". Czy warto jest skracać sobie życie dla sterydów, przecież branie ich nie daje żadnej przyjemności. Kiedy mówię facetowi, że się odchudzam ważąc 56kg. przy 173cm. to mówią mi, że jestem nie poważna, a faceci, którzy po niecałym roku treningu, albo którzy mają już te wymarzone czterdzieści pare w łapie sięgają po sterydy, czy to jest poważne? Na dodatek ciągle im mało. Jak przytyją chociaż 1kg to cieszą sie jak gwizdek.Najlepsze jest to, że jak kumpel ma choć troche większą łapę to aż żal im dupę ściska. Np. mój chłopak porównuje się do łepka, który jest po kilku cyklach, a ma zaledwie 3cm. więcej. A tak poza tym chcę wam wszystkim powiedzieć, że dziewczyny cie lubią wiekich łap i cycków pociętych rozstępami. Wystarcz mieć te 40cm i 110 w klacie oraz ładnie to wyrzeźbić. Pamiętajcie nie zawsze to co wielkie, to silne.

Nadia_6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurcze zaczynam sie odchudzac buahahahahaa ;) !!!

LICZY SIE TYLKO SIŁA I MASA!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o POMOC !!!!

Następny temat

winstrol

WHEY premium