SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

watroba ? a moze cos innego ? Prosze o pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7578
Witam. Mam taka dolegliwosc ktora ciezko opisac i sam juz nie wime co to moze byc. No to zaczne od poczatku. Pierwszy raz zlapalo mnie "to cos" dzien po moich 17 urodzinach( teraz mam 19 wiec ciagnie sie to jakeis 2 lata). Objawie sie to bolem w lewym boku a po jakims czasie zacyzna bolec mnie glowa. Jest to takie uczucie silnego pulsowania w zylach na glowie. Gdy przycisne mocniej tez zyly glowa przestaje bolec tak bardzo ale po puszczeniu silny bol znowu wraca. Mam takie wrazenie jakby ktos za duzo krwi tloczyl do naczyn krwionosnych. Jednak jak mierze cisnie to jest wszytsko ok. Mialem robione roznego rodzaju badania. Morfologia, proby watrobowe, badanie moczu i kału, USG jamy brzusznej. Nawet badano mi dno oka. Wszystko było ok. Lekko byly podwyzszone jakies wskazniki watrobowe ale lekarz powiedzial ze to jest naprawde nie wielka ilosc bo bylo to bodajze zwiekszone o 2 jednostki a ludzie z chora watroba przekraczaja je o 100 albo nawet 1000 jendostek.
Potem jakso to samo przeszlo jednak zdazyla mi sie ta dolegliwosc jeszcze kilka razy. W niedziele zjadlem kielbase z grila do tego pol piwa i od poniedizlaku znowu zle sie czuje. Myslalem na poczatku ze to od watroby. Fakt ze boli w lewym boku ale watroba nie jest unerwiona i jej niedoczynnosc moze zbytnio obciazac trzustke. Jednak dbam o watrobe i teraz zastanawiam sie ze to moze byc od czegos innego. Prowadze dosc zdrowy tryb zycia. Nie zazywam narkotykow. 0 przebytych cykli sterydowych. Alkohol sporadycznie w postaci piwa. Prosze o pomoc bo naprawde nie wiem co zrobic. Chcialbym zdiagnozowac co jest za to odpowiedzialne a lekarze niczego konkretnego mi nie powiedzieli. Moze ktos mial lub ma podobny problem i wie jak temu zaradzic. Z gory dziekuje i pzodrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Czy ten stan pojawia się podczas zmian pogody?

czy poza w/w objawami występują inne - wymioty / zaburzenia widzenia?

Czy ból głowy / pulsowanie jej pojawia się zazwyczaj po jednej stronie głowy?

Czy odczuwalne jest kłucie gałki ocznej?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7578
1. Ciezko powiedziec raczej nie zauwazylem aby bylo to zwiazane z pogoda. Fakt ze czesciej ta dolegliwosc wystepuje w okresie letnim.

2. Nie

3. Nie

4. Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1034
Ja to myślę, że masz chorobę wściekłych krów. Pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1034
masz soga Panie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7578
ej moze naprawde kiedys jadlem zelki harribo jak byla slynna ta choroba i moze sie powoli rozwija ;p

Nie no ale licze na jakies powazne odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biopsja-guzek w piersi

Następny temat

wzrost stan kostny

WHEY premium