SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

watroba

Wysłana -
witam

wujek mial usg watroby i jest w oplakanym stanie lekarz mowil ze jest blisko masrkosci watroby i bede teraz robil zamowienie i mam pytanie czy poza dieta jest jakis produkt wspomagajacy regeneracje watroby tylko nie chemia wujek toleruje tylko naturalne srodki :) z gory dziekuje za odpowiedzi

Zmieniony przez - DH84 w dniu 2/2/2018 1:14:38 PM
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ja już myślę ze teraz leki trzeba zastosować a nie profilaktykę
Wysłana -
Niech wprowadzi odpowiednie leczenie: leki, plus prozdrowotne oraz zmiana stylu życia bo marskość wątroby zazwyczaj się bierze właśnie gdy nie jest on odpowiedni.
Wysłana -
Mozna prosić o przykłady lekow mieszkamy w Niemczech i ciezko dogadać sie z lekarzami w necie wujek cos juz patrzył i mówił ze nie ma lekow lekarz tez nic nie napomnial
Wysłana -
Za farmakoterapia odpowiada lekarz prowadzący także z nim się trzeba w tych kwestiach konsultować.
Wysłana -
Widziałem ostatnio artykuł, że zielona herbata czyści wątrobę. Tutaj chyba to było opisane

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-02-04 21:38:35
Wysłana -
Link został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu forum, dużo więcej rzeczy będzie przydatnych i to na całym odżywianiu należałoby się skupić co znajdzie informacje choćby na www.potreningu.pl ale sama farmakoterapia to do konsultacji ze specjalistą

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-02-04 21:40:31
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź