SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

warto wybielić zęby?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam zdrowe ale żółte zęby :) Opłaca się wybielić zęby? Podobno dentysta zdejmuję szkliwo i później zęby są narażone na bakterie czy coś tam, tak słyszałem. Mam bardzo żółte zęby myje codziennie 2-3 razy pastą bardzo dobrą Email Diamant(25zł) Jednak to nic nie daję, pozostaję tylko wybielenie, wiem że to koszt parę stówek.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
U denttysty możesz wybielić laserowo od 800 zł , za pomocą nakładek ( w sumie większość wybielania przebiega w domu ). Pamiętaj , że każdy ma inną podatność na wybielanie i nikt nie gwarantuje CI po zabiegu np. laserowym , że Twoje zęby będą śnieżnobiałe. Na początek poleciłabym paski blendamed lub nakładki ze specjalnym żelem dostępne w aptece. Sam ocenisz czy są jakiekolwiek efekty i wywnioskujesz czy warto iść do dentysty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Też coś słyszałem o tym że po wybielaniu zęby stają się bardzo wrażliwe na wszelkiego rodzaju bakterie, ile w tym racji nie wiem. Moja mama kiedyś pracowała jako asystentka stomatologa i podziela to zdanie, jak jest w rzeczywistości to mi trudno powiedzieć nigdy się tym nie interesowałem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2441
słyszałem, że pasty dla palaczy dobrze wybielają
są do kupienia w aptekach, a z domowych sposobów to znam
smarowanie sokiem z cytryn, ale podobno niszczy sie szkliwo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16667
Po prostu dbaj o nie i regularnie myj !

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 517
mogę ci polecić coś takiego <Specjalista> BIAŁA PERŁA są to dwa aplikatory na zęby, plus dwie tubki z żelem , po okresie 2 miesięcy widać efekty cierpliwość popłaca . takiej oto kuracji to koszt 40zł .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Możesz sobie wybielić paskami 3DWhite, to działa na zasadzie bardziej stężonej wody utlnenione. Ja stosuje i zauważyłam fajne efekty. Zabiegi należy powtarzać, przynajmniej raz na 6 miesięcy. Po tej 14-dniej kuracji zęby są wybielone ( a nie zbyt białe) i wyglądają naturalnie. Przy Twoim grubym i ciemniejszym szkliwie może potrzeba bardziej radykanych metod. Na początek wypróbuj, kuracja kosztuje ok. 80 zł. Konicznie kup pastę np. sensodyne, bo rzeczywiście zęby są nadwrażliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16667
zary100
Możesz sobie wybielić paskami 3DWhite, to działa na zasadzie bardziej stężonej wody utlnenione. Ja stosuje i zauważyłam fajne efekty. Zabiegi należy powtarzać, przynajmniej raz na 6 miesięcy. Po tej 14-dniej kuracji zęby są wybielone ( a nie zbyt białe) i wyglądają naturalnie. Przy Twoim grubym i ciemniejszym szkliwie może potrzeba bardziej radykanych metod. Na początek wypróbuj, kuracja kosztuje ok. 80 zł. Konicznie kup pastę np. sensodyne, bo rzeczywiście zęby są nadwrażliwe.


I co po 14dniach bardziej bielsze są te zęby ? hmnn

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Wybielanie zębów nadtlenkiem wodoru (czyli woda utleniona) odbywa się na takiej samej zasadzie co utlenianie włosów. Włosy są cienkie i łatwo, przy niższym stężeniu możemy uzystać jaśniejszy kolor włosów. Zęby trzeba traktować mocniej, stosować wyższe stężenia wody utlenionej (może to też być inna substancja, która się utlenia) i zabiegi trzeeba powtarzać. Śnieżnobiałe zęby są już "niemodne", teraz na topie są białe ale naturalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybielałem zęby laserem, koszt całkowity - 1200 zł. Duży wpływ na rezultaty ma naturalny kolor zębiny, u mnie zęby faktycznie wybielone o co najmniej kilka tonów, jednak nie wszystkie równomiernie. Do tego kilka rzeczy z własnych obserwacji: zęby po wybielaniu na zawsze zyskują tendencję do lepszego chłonięcia barwników, wybielanie trzeba powtarzać co najmniej raz na rok, najlepiej odstawić używki typu kawa, herbata, wino, używać past wybielających cały czas, inaczej efekty szybko odpłyną. Na dłuższą metę wybielanie się nie opłaca. Do tego należy mieć na uwadze - o czym stomatolodzy bardzo rzadko informuję - że nadtlenki wodoru i krzemu niszczą szkliwo przy częstszym stosowaniu (są badania udost. na necie), więc jeśli chcesz mieć super efekt na dłuższy czas to rozważ licówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6009
wybielanie osłabia zęby niestety... porównanie : polerka lakieru na aucie - powłoka staje się cieńsza w związku z czym słabsza...
ogólnie jednak efekt po paskach 3d white jest bardzo OK ! co jakiś czas warto... poza tym mycie,mycie,mycie !

Powoli do celu ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból brzucha po prawej stronie pod żebrami po ucisku

WHEY premium