SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

warto wybielić zęby?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Warto. Najpierw pełen przegląd u stom, później można się zabierać za wbielanie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie jak uzębienie ok wszystko zdrowe to wtedy można brać się za wybielanie zębów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
prawda uzebienie musi byc ok i jama ustna bo jak sa jakies wypelnienia itp to beda odbarwienia po wybielaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
-


Zmieniony przez - bambam w dniu 2017-02-21 09:44:23
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 836
Ja bym wolał nie wybielać, bo właściwie po co? Jeśli masz naprawdę żółte zęby to może i tak, ale wnioskuję, że nie jest źle i lepiej zostawić tak jak jest i już :) Tym bardziej, że zęby potem są podatne na bakterie i może być jeszcze gorzej Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dlaczego po wybielaniu zeby mają być podatne na bakterie, zakładając jak wspomniano wyzej zeby pierw zdrowe byly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
Miałem wybielane zęby lampą Beyond Polus . Zabieg był prawie bezbolesny, trwał 60 minut, a efekt ma się utrzymać do 2 lat. Jak na razie minęło 5 miesięcy, a efekt nadal jest taki, jak na początku i nie zauważyłem żadnego pogorszenia się stanu zębów.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 25/09/2017 22:47:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
wybielam paskami sobie i efekty całkiem spoko. fakt do kilku dni później utrzymuję się delikatny dyskomfort bólu zębów przy jedzeniu, piciu. Zęby są bardzo wrażliwe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Henio36 edytowałem wypowiedź tak żeby wykluczyć reklamę
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból brzucha po prawej stronie pod żebrami po ucisku

Wiecej