SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

warto wybielić zęby?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Środek do wybielania zębów - ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-11-01 20:21:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2106
Ja polecam Crest 3DWhite , użyłem tylko 7 opakowań ( na 14 ) czyli jedna dziennie przez tydzień i zęby mają biały naturalny kolor . reszty użyje jak zobaczę ,że efekty słabną w co wątpię przy regularnym używaniu past wybielających .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Ja wybielałam zęby w salonie i nie mam problemu z nadwrażliwością. Zęby są wyraźnie bielsze, a kolor jest równy. Wiadomo, że efekt zależy od kości zęba, a także od tego czy zabieg jest wykonany profesjonalnie.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-11-01 20:21:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
Wybielanie zębów ma sens dopiero w momencie kiedy usuniesz przyczynę, najczęściej kawa, fajki, brak systematyczności. U mnie tak było, później jeszcze miękka szczoteczka, pasta ajona i po czasie zęby wyglądały całkowicie inaczej. Tak więc da się - bez bulenia dużej kasy na wybielanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Niestety jest tak jak pisze JurekZKS, wybielanie osłabia zęby i to bardzo. Dużo lepszym rozwiązaniem jest stosowanie past wybielających i pasków. Wiadomo efekty nie tak spektakularne, ale zawsze coś.

Hurtownia artykułów dziecięcych - najlepsze foteliki samochodowe: http://www.satya.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest sens używania pasków wybielających? Bo słyszałem, że one "farbują" zęby i po pół roku zęby wrócą do starego koloru, a chciałbym już mieć na stałe i nie używać pasków wybielających. Aczkolwiek już je kupiłem i chciałbym się dowiedzieć, czy jakbym zaczął ich używać i jeszcze zaczął myć zęby pastami wybielającymi itp. to efekt nie zejdzie po pół roku? Oczywiście, przyczynę już dawno zlikwidowałem i tylko piję 2 filiżanki herbaty dziennie, żadnej kawy ani nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
Domowymi metodami można czasami narobić sobie więcej szkody, też byłam mocno napalona na szybkie wybielanie zębów - paski, pasty, płyny ale po przeczytaniu tego artykułu -zeszłam na ziemię :) Mam nadzieje, że wam także się przyda. Czasami lepiej zrobić to u dobrego stomatologa niż zniszczyć szkliwo.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-11-01 20:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przede wszystkim żeby za to się zabierać trzeba mieć porządek w jamie ustnej, zdrowe zęby brak kamienia itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
No przede wszystkim to higiena, higiena i jeszcze raz higiena :) Chociaż nie zawsze się też da, bo niektórzy mają zwyczajnie słabsze zęby, ja niedawno robiłem licówki w klinice wieczorek w grudziądzu - jedynki i dwójki miałem poszarzałe i ukruszone od góry (po wypadku, więc tak czy siak trzeba było coś z nimi zrobić). wybielanie mi odradzono ze względu na te ukruszenia właśnie. nie są duże, ale może to osłabić ząb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
warto! nic mi tak od dawna nie dodało pewności siebie i nie porpawiło samopoczucia jak wybielanie. Próbowałam wcześniej domowych sposobów ale wciaz byly białe. Dopeiro jak poszłam to dentysty (byłam na dzikiej w sródmieściu, bardzo polecam) to efekt byl powalający. Teraz się uśmiecham nawet bez okazji, i wszyscy zawsze podziwiają jaki mam piękny uśmiech.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból brzucha po prawej stronie pod żebrami po ucisku

Następny temat

lewatywa, oczyszczanie ukl. pokarmowego kefirem

WHEY premium