SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

warto wybielić zęby?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 147 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2753
A malowanie zębów? Będąc u swojego stomatologa widzialem tez taką usługe, nie dopytywałem, robił ktoś, na czym to polega. ladny efekt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Parę razy białą perłę stosowałem, efekty były super, teraz znowu zdecydowałem się na takową kurację, ale moje pytanie jest, czy picie codziennie zielonej herbaty bez cukru powoduje żółknięcie zębów czy raczej nie ma co sobie tym zawracać głowy? Kawy, słodzonych napojów itp nie pijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Tez slyszalem, ze biala perla dziala. Moja kuzynka stosowala i zadowolona bardzo.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
Wszystko zależy od koloru kości. Najlepiej najpierw pójść na skaling i piaskowanie, żeby usunąć kamień i żółty osad z zębów. Jeżeli efekt nie będzie zadowalający można spróbować specyfików do domowego wybielania zębów, które są znacznie tańsze od wybielania w gabinecie dentystycznym, a pozwolą sprawdzić, czy kość jest podatna na wybielanie. Jeżeli tak można udać się do stomatologa i mieć pewność, że kasa nie pójdzie w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7465
woldim
Mam zdrowe ale żółte zęby :) O


to mit że białe zęby to zdrowe zęby bo białe są pozbawione minerałów

pasty wybielające często mają w swoim składzie sodę oczyszczoną która niszczy szkliwo (drobinki sody są kanciaste)

ja polecam paski wybielające tak jak koleżanka wcześniej napisała jednak crest, są z różnymi stężeniami nadtlenku wodoru h2o2-najmocniejsze chyba 14% (na allegro za kilka dyszek zależnie od ilości pasków i stężenia)
paski są bezpieczne dla zębów jednak podczas kuracji i jakiś tydzień po dziąsła będą bardziej wrażliwe (do wytrzymania)
sam ich używam i efekty są super
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
Ja wybielałam zęby metodą nakładkową i żelem firmy Ultradent Opalescence.
Ogólnie to wykonałam je sobie sama bo jestem protetykiem stomatologicznym, no ale efekt est taki jaki oczekiwałam więc moge napisać co i jak.
W tym wybielaniu chodzi o to że przychodzisz do gabinetu - pobierają ci wyciski szczęki i żuchwy, ( to nie boli

Na podstawie tych wycisków, w laboratorium wykonywane są cienkie sylikonowe nakładki na zęby, które idealnie przylegają do zębów i wystają 1 mmm powyżej zęba w stronę dziąseł.

Do takich nakładek, dostajesz żel najczęsciej 4 strzykawki. Wszystko bierzesz do domu , i w domu aplikujesz żel, do nakładek.

Są różne stężenia żelu - 15 % , 20 %, 35 %. i teraz tak - w zależności o tego czy masz nadwrażliwość zębów oraz, ile masz czasu w domu na noszenie nakładek - tak dobiera się żel.

Jak długo trwa taka kuracja ? około 10 dni

Na jak długo starcza efekt ? około 2 lata

Jaki jest koszt ? około 800 zł. ( W mojej firmie jest promocja i kosztuje 400 zł


I teraz tak. Przykład - życiówka. Ja wiadomo wybieliłam sobie zęby i namawiałam do tego moją koleżankę, która ma piekne zęby ale przez to że nosiła aparat przez 3 lata i nie oszczędzała sobie kawy wina papierosów itp to zęby stały się zółte. Namawiałam ją na wybielenie i udało mi się. Efekt widać na zdjęciu - przed i po


jak macie jakies pytania to walcie. Jesli chcecie zobaczyc strone www to mam ją w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Warto wybielić zęby, jeśli wcześniej porozmawiasz z doświadczonym dentystą i zrobisz to w sprawdzonym gabinecie. Ja wybielałam już dawno i jestem bardzo zadowolona. Koniecznie dowiedz się jak najwięcej o gabinecie i dentyście, który miałby to robić. Ja jestem z Łodzi i polecam Implamed,jak jesteś z innego miasta, to popytaj na forach- ktoś Ci doradzi. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 950
Pasty typu 3d withe to najprostsza droga do uszkodzenia szkliwa ( dzialaja lekko sciernie ) , do tego może pojawić się nadwrażliwość właśnie przez tego rodzaju pasty.

Co do wybielania to odpowiedz brzmi : nie.
Wybielanie uszkadza szkliwo , przy nadwrażliwości ból nie do zniesienia i jedno najważniejsze większość ludzi wybiela a i tak pala , pija kawe na potęgę i co ? - po kilku tyg. efektu wybielania brak a co nam zostaje ? - slabsze szkliwo.

Jedynie warto stosować pasty które wzmacniaja szkliwo , myć ładnie zabki odpowiednią szczotką to ważne 2x dziennie
pzdr
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból brzucha po prawej stronie pod żebrami po ucisku

Następny temat

lewatywa, oczyszczanie ukl. pokarmowego kefirem

WHEY premium