SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka z samą sobą o siebie samą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
hej :)

jestem tu nowa więc wybaczcie jeśli coś zrobię niezgodnie z zasadami. od miesiaca obserwuję i czytam wasze forum starając się wprowadzić w życie dawane przez was porady i wskazówki.

ale od początku. standardowo rozpoczełam swoją przygodę z treningami i dietą wraz z początkiem roku. od początku staram się jeść 5 posilków dziennie, niestety wcześniej nie jadlam prawie nic :( (stres) wiec pojawił się problem z przyswajaniem takiej ilości kalorii, no ale jakoś się przemoglam. do tego cwiczę 5-6 razy w tygodniu,godzina bieżni lub spinningu i do tego albo godzina na siłowni albo jakieś zajęcia aerobicowe typu abt, bs, płaski brzuch.

i zgadnijcie co się stało. nie mówiąc o tym, że przytyłam (wiem wiem mięśnie) to jeszcze obwody mi urosły! w udach mam 2 cm więcej niż przed rozpoczęciem ćwiczeń :( widzę, że ciało jest bardziej jedrne, twardsze, ale niestety się nie wysmukliło, a na tym mi najbardziej zależy.

domyślam się, że problem tkwi w jedzeniu. przed treningiem (lunch) jem najczęściej jogurt i jakiś owoc a po treningu chleb z wedliną (jakąś godzinę po treningu)
ostatnio wyczytałam, że powinnam zjeść węglowodany bezpośrednio po treningu a potem pełnowartościowy posiłek typu ryż z kurczakiem, ja osobiscie zamieniłam to na kromkę wazy i twarożek.

zależy mi na spadku odwodu ud. proszę oceńcie moją dietę i ćwiczenia. wszelkie konstruktywne wskazówki będą mile widziane.

zdjęcia wrzucę już niedługo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
koslawosc kolan nigdy nie zdiagnozowana ale tez tak mysle. jak widac masakra

halo halo..

Zmieniony przez - gitana w dniu 2013-03-08 21:59:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html prosimy o zapoznanie się z regulaminem, oprócz zdjęć jeszcze o wypełnioną ankietę i zrzut z dziennika żywieniowego

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
wiem wiem, własnie próbuje to wkleić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
Wiek : 26 lat
Waga : 61 kg
Wzrost : 165 cm
Obwód w biuście(1) :89 cm
Obwód pod biustem : uzupełnię
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):70 cm
Obwód na wysokości pępka :73cm
Obwód bioder (3):89 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu:58 cm
Obwód łydki : uzupełnię, ale jest ogromna
W którym miejscu najszybciej tyjesz : tyję równomiernie wszędzie, ale najwiekszy problem to nogi
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 5-6 dni w tygodniu, godzina biezni lub spinningu a do tego zajęcia aerobicowe typu abt, bs, lub silownia
Co lubisz jeść na śniadanie: musli z jogurtem naturalnym lub kanapkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
Co lubisz jeść na obiad : kurczak z warzywami i ryż lub makaron pełnoziarnisty
Co jako przekąskę : owoc, jogurt naturalny, orzechy
Co jako deser : batonik musli
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: bardzo dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej każda :)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : tylko kompleks witamin
Stosowane wcześniej diety : głodówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
kurcze..nie wiem jak wrzucic miske :( zapisalam ja w jpg i nadal nie moge wkleic :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
ok, wklejam miske :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gitana
do tego cwiczę 5-6 razy w tygodniu,godzina bieżni lub spinningu i do tego albo godzina na siłowni albo jakieś zajęcia aerobicowe typu abt, bs, płaski brzuch.

i zgadnijcie co się stało. nie mówiąc o tym, że przytyłam (wiem wiem mięśnie) to jeszcze obwody mi urosły! w udach mam 2 cm więcej niż przed rozpoczęciem ćwiczeń :( widzę, że ciało jest bardziej jedrne, twardsze, ale niestety się nie wysmukliło, a na tym mi najbardziej zależy.


Wyjaśnienie, dlaczego z ud robią się okrągłe beczki, masz drukiem pogrubionym w swoim własnym poście.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-02-28 11:57:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
hmm..spinning. tylko, ze ja pedałuje na minimalnym obciazeniu. staram sie jechac lekko i szybko a nie mocno. tak jak z bieganiem. powinnam zrezygnowac calkowicie z tej formy aktywnosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
no i ten spinning to tylko dodatkowo, raz lub 2 razy w tygodniu, raczej wole bieznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
czy ktoś mogłby ocenić moją diete? co poza rezygnacja ze spinningu powinnam jeszcze zrobic zeby uda wyszczuplic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ładna rzeźba na lato :) Allexanderka16

Następny temat

zatrzymana redukcja??

WHEY premium