SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka z lipomastią

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
Lipoastie można poznać po tym ze na okolo sutkow odkłada sie tłuszcz nie wyglada to ładnie wrecz oszpeca nam wyglad całej klatki!!jakis rok temu moj kumpel z siłowni miał stycznosc z lipomastia.Na poczatku nie wiedział co sie dzieje z jego klata, a klatke miał naprawde super napakowaną bo zanim zaczał brac sterydy trenował 4 latka na sucho bez zadnych srodkow wspomagajacych!!ja osobiscie to nie miałem pojecia po co on sie brał za koks skoro tak za***iscie wygladał i miał super rzeźbe!!Nic dodac nic ujac wyglad dopracowany naprawde bardzo dobrze.Jak wspomniałem wyzej jego przygoda z lipomastia zaczęla sie jak zacza brac srodki dopingujace.Na poczatku nie zdawał sobie sprawy co dzieje sie ze jego klata bo nie wiedział co to jest ta lipomastia,dopiero kiedy ja mu wytłumaczyłem zrozumiał ze musi cos z tym zrobić.Powiedziałem mu ze najlepszym sposobem na pozbycie sie lipo bedzie zrzucenie wagi,ale on na to sie nie zgodził i powiedział ze nie chce stracic ani kilograma tak ciezko wypracowanej masy miesniowej :( nie wierzyłem ze bedzie wygladał znowu tak jak kiedys, ze bedzie jeszcze mogł sie pochwalic swoja klata.Nie wspomnialem jeszcze ze ze jego ulubionym ćwiczeniem to było ćwiczeni na klatke piersiowa i zawsze chciał mieć ja jak najładniej napakowany ten miesień!!ale coz wracajac do tematu pomyliłem sie co do niego.Bardzo ciezko zaczął trenować i nałożył jeszcze wiekszy nacisk na ćwiczenia skierowane głownie na mieśnie klatki piersiowej!!udało mu sie to wyćwiczyć jak mowiłem ciezkie były jego treningi ale nie dawał za wygrana az osiagnal swoj cel i pozbył sie lipo.Sam nie wierzyłem ale naprawde znowu wyglada super nie widac ze kiedys miał do czynienia z lipo!!!nie powiem dokładnie ile zajęło mu czasu te wyczerpujace treningi ale bardzo duzo czasu potrzebował aby wrocic do normalnrgo wygladu!!bardzo cenie jego wytrwałość,na siłowni zawsze jest wytrwały w ćwiczeniach ja nigdy nie potrafie tyle co on ćwiczyć ale przekonałem sie ze wszystko jest mozliwe nawet pozbycie sie całkowicie lipo!!ta historia jest prawdziwa mam nadziej ze ja nigdy nie bede miał takiego przykrego wypadu,bo przeciez cwiczymy aby za***iscie wygladac a nie zeby dobawic jakiegos niepotrzebneko tłuszczyku i to w takim miejscu jak klata,wizerunek całej naszej pracy na siłowni!!
2

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26
Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum. Czytam różne fora dotyczące lipo i gino dlatego że ten problem i mnie dotyczy od 10 lat. Obecnie mam 28 lat 182cm waga w tych latach 72-90 kg obecnie 82kg, problem zaczął się w wieku około 17lat miałem odstający prawy sutek lewy też nie jest idealny ale ogólnie ujdzie, wtedy też zacząłem swoją przygodę z bardzo amatorską kulturystyką, nie zależało mi aby być napompowanym balonem ani też mieć jakieś rekordy w podnoszeniu, ale też nie chciałem wyglądać na plaży jak jakiś wymoczek z zapadniętą klatą i wyprzedzającym mnie brzuchem. Ogólnie dbam o wygląd swojego ciała (nie mylić z solarium bo to dla pedałów), zawsze byłem i jestem aktywny fizycznie jak czas pozwala ale mój problem jak wcześniej wspomniałem to lipomastia, która mnie szpeci o tyle że zdecyduje się chyba na cięcie, byłem w wieku 20 lat na usg powiedział mi lekarz że to lipo a nie gino, później wizyta u endokrynologa który powiedział że szkoda się ciąć a jestem młody i że po jego kuracji przejdzie 2 lata go odwiedzałem brałem przepisane tabletki euthyrox i bromergon powiedział że to biorą kobiety w ciąży i mi to pomoże ale po 2 latach i mizernych efektach a prawie żadnych odstawiłem to i do niego już nie poszedłem. Jedyny plus tych tabletek to szybka erekcja między stosunkami ( to chyba nie związane z tematem). Ćwiczyłem systematycznie na siłowni przez 3 lata dobrze byłem wyrzeźbiony był widoczny zarys większości mięśni w tym mięsni brzucha po zimnej kąpieli i przebywaniu w zimnych pomieszczeniach lipo było ukryte sutek twardy i jest ok, natomiast gdy jest ciepło to wtedy jest drugie jego oblicze nie pasujące do reszty. Stosowałem się ostatnio do polecanych na forach najbardziej metod czyli katowanie klaty małymi ciężarami to połączone z dietą białkową oraz basenem jazdą na rowerze, graniem w piłkę , i samym bieganiem 3x w tygodniu po około 40 min przez pół roku, plus spalacz tłuszczu, waga z 90kg spadła do 77kg mięśnie znikły razem z tłuszczykiem na brzuchu lipo się zmniejszyło ale to nie było to co zamierzałem osiągnąć , więc dałem sobie spokój z tym odchudzaniem teraz powracam do mojej normalnej wagi 85kg. Ogólne nie mam już tak dużo czasu dla siebie ponieważ zmienił się mój czas pracy +2h dziennie oraz doszły nowe obowiązki w rodzinie. Podsumowując to wszystko chciałbym się dowiedzieć o ceny takich zabiegów, np. w Kielcach Krakowie Katowicach bo mam najbliżej do tych miast, dzwoniłem również po klinikach ale mnie zaginali niektórzy z cenami więc chcę od was zaczerpnąć wiedzy gdzie u kogo i orientacyjna cena zabiegu usuwania lipomastii. Proszę o wypowiedzenie się osób które poddały się zabiegowi , i czy jest możliwy nawrót tego cholerstwa po jakimś czasie , czy problem znika na zawsze po wycięciu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Podaje sie źródło artu i autora.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
przeciez to jego kolega

chlopak potrenowal po cyklu ostro, fat zlecia to i lipa zniklo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
on juz raz wkleil text z kulturystyki.pl
ten tez pewnie skads wziol
1

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
To że wkleił to nic złego tylko trzeba podac przynajmniej autora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
osesek ten text jest wiarygodny a tamten to było tylko sprawdzenie czy ludzie na forum maja głowe!!ta historia nie jest zmyślona!!sog dla milczka
1

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle:
Gino - to przerost gruczolu bo cos sie pieprzy z hormonami
(np. w wyniku zabawy z saa)
Lipo - wtedy gdy po prostu nadmiar tluszczu odklada sie na cycach

Jesli powyzsze jest prawda, to moze ten typ mial gino?
1

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28994
Po saa na bank gino, az tak bygo nie zalalo zeby mial lipo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Gino nie koniecznie po saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pakosmen to jeden z tych kontrowersyjnych ludzi na forum których nicki charakteryzują się końcówkami -man -men, przyklad ginoman
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
chlopcy lipo nie musi byc od "az takiego zalania"

saa powoduja nadmierne odkladanie tkanki tł. w taki miejscach jak brzuch, kark, cyce poslady

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twarz

Następny temat

methandrostenolon??

Wiecej