SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

waist trainer - gorset

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 585
Hej, co sądzicie o takich gorsetach. Szału się nie spodziewam, z drugiej strony wiem ,że wiele dziewczyn które staruja wlasnie takich uzywa?







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Sporo dziewczyn robi trening w takim gorsecie, coś na zasadzie nieangażowania mięśni np. skośnych brzucha, prostowników itp. chodzi ogólnie o to by utrzymać maksymalnie wąską talię i nie męczyć mięśni mogących ją poszerzyć np. w ćwiczeniach takich jak mc czy rdl gdzie niby pracują nogi, ale też trochę plecy mogą wziąć udział.
Osobiście uważam, że inaczej jak to jest bikiniara, która robi sylwetkę pod zawody i jakby nie ma to za wiele wspólnego ze zdrowiem bezpieczeństwem itp. a inaczej kiedy ćwiczymy właśnie dla siebie. Trochę sobie nie wyobrażam ćwiczyć z ograniczonym wsparciem mięśni przykręgosłupowych - to raz. Dwa - ten gorset się mocno zapina, więc ogranicza ruchomość i oddychanie w pozycjach pochylonych, klęcznych itp. jest niewygodne. Już lepiej w ciągu dnia ponosić te 2-3 godziny. Sama przyznam szczerze, że nie przepadam, bo czuję dyskomfort w samym codziennym funkcjonowaniu. Treningu w tym sobie nie wyobrażam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ja nigdy nie używałem - ale wiem jak działa noszenie pasa przez cały trening - bo to już próbowałem. Moim zdaniem efekty są. Pewnie podobnie jest z gorsetem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 585
Pas teżmam , tylko ze w nim skóra nie poci się za bardzo. Raczej ma chyba zwezic talie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 585
W sensie w gorsecie nie jest gorąco, przez cwiczenia poszerzyła mi się troche talia i kombinuje co ztym zrobc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Myślę że nie bez powodu zawodniczki tego używają. Można do tego dodać z kilka razy dziennie tzw. vacuum - to fajne "ćwiczenie" troszkę dziś zapomniane a w złotych latach kulturystyki stosowane przez wszystkich niemal znanych zawodników.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 585
Tez kiedys chodzilam :). Rzomawialam z terenerem co zrobic zeby zmniejszyc obwód. Oczywiscie powiedziała ,że poszerzyc plecy albo przepalic miesnie brzucha bo nie a bardzo jest z czego sie odchudzic w tej partii. Chyba musze po prostu troche ponosic i sprawdzic.Słyszałam tez ze gorset rozleniwia mięsnie, tylko nie bardzo wiem w jaki niby sposb ma to robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
no rozleniwia - bo robi za nie robotę. Dlatego cały czas nie warto go nosić moim zdaniem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 585
ja planuje nosic ok 2 godz. dziennie na początku. Aczkolwiek miałam go po raz pierwszy na sobie, na treningu nóg, plus jest taki ze stabilizuje kręgosłup np podczas przysiadów.Nie dorobiłam sie jeszcze prywatnego pasa, a na siłowni wszystkie sa za duze :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 585
dzieki za odpowiedz.Chyba ,że orientujesz sie jak zmniejszyc talie w inny sposob niz paląc miesnie?Teraz mam 66-65,5 cm a chciałabym 63 ( jakis czas temu tak mialam). Pewnie wpły ma tez wiek :/, za duzo facebookowych madrosci przeczytalam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Myślę że sporo ćwiczeń w tym czymś będzie problematyczne - może być trudno efektywnie oddychać oraz zachować właściwą technikę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 585
Kupilam xs, zakladam na srodkowe zapiecie ,z trzech rzedów, lekko sciska ale mozna w nim oddychac bez problemu :) .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę 4x max w tygodniu

Następny temat

Odżywka na tak czy na nie?

WHEY premium