SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w szkole jaki suplement ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Macciej z działu Od?ywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18280
wszzkole czesto nie mam jak cos zjesc i mozna by bylo zatapic to jakims suplementem i zeby nie byl taki drogi :D

thx z góry =

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Ostatnio kolege wciagnelem w sport silowy, taki chudy biedaczek wazyl 50 kg, przy wzroscie 172cm. A ja mu pokazalem w kafejce internetowej www.kulturystyka.pl i ze mozna brac ze soba ryz. I zaczal go nosic do szkoly (robi go sobie z jagodami:), i w domu tez je (mowi ze 3 paczki dziennie). I po 3 tygodniach przyszlo mu 5kg!!! Oczywiscie je wiecej niz zwykle, powiedzialem tez mu ze nie ma sobie zalowac slodyczy :P
Wiec mysle ze ryz to dobre rozwiazanie, wystarczy gotowac (wiem ze 20 minut to dosc dlugo, ale nie trzeba nic robic tylko czekac az sie ugotuje...)

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Suplementy nie powinny zastępować zwykłych posiłków tylko uzupełniać dietę!! Same suplementy nie załatwią sprawy!!
Na Twoim miejscu jednak postarałbym sie coś jeść!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Doładnie,przecież do szkoły możesz zabrać furę żarcia i jeść na przerwach.Ale jak się nie wyrabiasz z przygotowaniem jedzenia przed szkołą,to w ostateczności kup jakiegoś gainera,chyba znajdziesz tyle czasu,żeby go przygotować przed wyjściem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7126
Suplementem sie nie najesz. Odzywke mozna wciagnac jako posilek

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO ODŻYWKA TO TEŻ NIE JEST TAK DOKOŃCA POSIŁEK.NIE MOŻESZ
NIĄ ZASTĄPIĆ POSIŁKU. simOn PROPONUJE TOBIE JEDNAK COŚ ROBIĆ
DO BUDY.EWENTUALNIE POPROŚ KOGOŚ Z RODZINY I NIECH ON COŚ CI
ZROBI DO JEDZENIA.

ironmen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7126
Chodzilo mi o Gainera, a to juz jest posilek!

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GAINER TO TEŻ NIE JEST PEŁNOWARTOŚCIOWY POSIŁEK.

ironmen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ale zastępuje go (poczytaj skład i porównaj go ze składem posiłku domowego)Pozdrawiam

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Atomic kiedys mowil, ze suplementy nie zawieraja blonnika i mozna zastapic nim najwyzej 1 do 2 posilkow, ktoych powinno byc 5-7 w ciagu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Ryz z cyckiem:>

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Ale jeśli ktoś nie ma czasu na posiłek w szkole,to gainer jest najlepszym rozwiązaniem.To właśnie sytuacja,w której sprawdza się posiłek zastępczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gainer dla ektomorfika?

Następny temat

1kg-grejfrutów=123gHMB

WHEY premium