SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w ile uchodzi..??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
helo all
chcialbym spytac sie -w jakim czasie maxymalnie moze ujsc woda po cyklu kreatynowym..?? tz mialem jeden cykl 200 tabsow rozlozony na 21 dni -skoczylem na kreatynie i gaineze 4-4,5 kg a obecnie jeste tydzien po kuracji.. i narazie zapowiada sie ze nic niespadlo
interesuje mnie tylko dlugosc.. czas wlasciwie w jakim moze cos ewentualnie spasc.. zeby byc pewnym ze po np (2tyg) nic juz niespadnie

ax

ax

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Heh, smak rzeczywiscie odrzuca, ale po pewnym czasie da sie przyzwyczaic. Po 4 tygodniach zalozylem sie nawet z kumplem ze wezme 1 ml bezposrednio z tego dozownika i 15 minut nie bede nic pil Bylo ciezko ale wygralem. A polecam rozcienczac z sokiem z czarnej porzeczki lub brzoskwini. Wtedy "odrzut" jest najmniejszy.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Takiej gwarancji nikt ci nie da. Jak przestaniesz cwiczyc, albo zmniejszysz intensywnosc. 2 tygodnie to akurat powinien byc ten okres spadku, jezeli takowy wystapi.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
u mnie spada duzo duzo szybciej. Po tygodniu zawsze nie ma juz sladu. A swoja droga nie spotkalem ssie jeszcze zeby brac kreatyne tylko 3 tygodnie. Jak na taki okres czasu miales niezle efekty.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
tak bralem krutko bo kupilem tylko 200 kapsulek ) + mas gain hi teca do tego.. ogolnie silka poszla o jkies 8 kg i na masie 4 kg.. i tydzien po... a jak kolega powyzej pisze ze najciezszy okres to ok 2 tyg.. to modle sie zeby utrzymac to jeszcze tydzien

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7226
U mnie nie widać spadków przyrostu po braniu kreatyny,to naprawdę coś pięknego ! Mało tego !!! Największe rezultaty osiągam po braniu kreatyny Naturella. Pozzzdrowienia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
A u mnie zalezy od diety , jak trzymam to waga { masa} jest w normie , a jek zaczynam redukcje tluszczu to mi woda schodzi szybko...{nawet za szybko }


...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez bralem kreatynke z hiteca jak na swoja cene jest ok
utrzymasz jeszcze przez kolo1,5-2tygodnie i spadnie

pozdrowko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
Blazac ale jeszce te 1,5-2 ty.. co w sumie dawalo by z 3 tyg. czy 2 tyg ?:)

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Q to normalne ze przy redukcji tluszczow masa spadala, bo kreatyna wiaze i zatrzymuje wode a podczas spalania woda z ciebie wycieka choc sie duzo jej pije. Ale o tym pewnie wiedziales.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
u mnie nic nie spadło, do kreatyny dozuciłem hmb i jest spox...

gdybyśmy nie cierpieli nie wiedzielibyśmy że żyjemy
Tomek

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wspomnialem wczesniej JESZCZE!!!!

pozdrowko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy HMB

Następny temat

Vanadyl

WHEY premium