SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w ile się zrośnie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
mam pytanie- ile czasu (około) mine zanim zrośnie mi się nos- złamanie było z przemieszczeniem, i kiedy będe mógł normalnie trenować


_SFD JUJITSU TEAM_
BROWARY WARSZAWSKIE TEAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
Masero, a gdzie to można kupić albo zobaczyć?


_SFD JUJITSU TEAM_
BROWARY WARSZAWSKIE TEAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CVzas zrostu to 4-6 tygodni. O rozpoczęciu treningów decyduje zejście obrzęku, czyli drożność nosa. Jeśli możesz normalnie oddychać - możesz trenować wszystko, poza sportami walki.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
gdy miałem prostowaną przegrodę nosa (i w ogóle caly nos) kazali mi przerwać treningi na 3 miesiące, ale poszedłem do znajomego laryngologa, który zajrzał mi do nosa i juz po tygodniu (bo nie bylo wydzieliny i obrzęku) pozwolił mi ćwiczyć, oczywiście z zastrzeżeniem, że mam uważać na nos.

przez okolo 2-3 tyg. robiłem samą rozgrzewkę i biegi, poźniej delikatnie zaczałem się kulac, a kiedy pierwszy raz dostałem w nos nie pamiętam.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
dzięki, a więc ok 2 miechy przerwy od maty
będe robił tylko siłke . Zobacze co lekarz powie jutro mi zdejmują opatrunek, a na poniedziałek umówiłem się dodatkowo do innego laryngologa



_SFD JUJITSU TEAM_
BROWARY WARSZAWSKIE TEAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a masz jeszcze tampony w nosie?

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Masz tamponadę?

Nie chcę Cię straszyć ale ja to już 2 razy przeżyłem. W całej tej imprezie najgorsze jest wyciąganie tego gównianego bandaża.

Mi laryngolog zabronił wysiłku fizycznego przez co najmniej 2 tygodnie.
Powiem, że specjalnie się nie przejąłem. ALe problemy z kapaniem z nosa były. Więc lepiej się zastosować do tego co powie.

Rudy kot w Combat/Samoobrona

И если не поймаешь в грудь свинец —
Медаль на грудь поймаешь за отвагу.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ja tam nie miałem zadnych problemów z nosem.
owszem, uważać trza.

a tampony...hehehe, za***iste uczucie...

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
Mam te tampony, zaraz mi wyjmą i mam nadzieje że nowych nie włożą
Kicius, troche mnie wystraszyłeś bo jak narazie najbardziej bolało nastawianie i wkładanie tamponów


_SFD JUJITSU TEAM_
BROWARY WARSZAWSKIE TEAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Wyjmowanie nie boli właściwie - jest obrzydliwe i wstrętne dla mnie.
Ale teraz to już pewnie sam wiesz.

Szybkiego powrotu do zdrowia.

Rudy kot w Combat/Samoobrona

И если не поймаешь в грудь свинец —
Медаль на грудь поймаешь за отвагу.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
jeszcze nigdy nie czułem takiego smrodu- coś jak zgniłe g**** z przewarzającą nutką zepsutej padliny...
lekarz przypisała mi antybiotyk, wsadzili mi jeszcze jakieś waciki do nosa cały czas mi farba leci i mam gorączke, a najgorsze jest że cały czas trzeba przez usta oddychać, ale tródno jakoś to będzie
dzięki
pozdro


_SFD JUJITSU TEAM_
BROWARY WARSZAWSKIE TEAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
p.s laryngolodzy przesadzają !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w lewym boku ważne!!!!!!!!!

Następny temat

brodawka

WHEY premium