SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

w drodze do perfekcji - krok po kroku

Wysłana -
Hej , jestem Michał, moja przygoda z siłownią zaczęła się 25 kwietnia2016r. wcześniej miałem również styczność z ciężarami, moje okresy w których trenowałem nie trwały dłużej jednak niż 3 miesiące, diety jak i treningi nie były również dopracowane. Teraz postanowiłem się temu poświęcić.
Zacząłem od redukcji wagi z 98 kg , w obecnej chwili ważę około 85 kg , mój obecny progress zobczycie na zdjęciach. Wymiary uzupełnie w profilu.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
.

Wysłana -
Bardzo dobra przemiana, staz watpliwy bo w 4 miesiące praktycznie nie mozliwe do zrobienia. Wczesniejsze epizody z silownia napewno ci pomogly bardzo w tym. Bardzo duzy plus za umiesnienie kazdej partii, nie odpuszczasz nog sa proporcjonalnie do reszty. Oby tak dalej. Witamy w dziale
Wysłana -
szybki ładny progres ,tylko zeby nie oznaczał szybkiej stagnacji ...
Wysłana -
moja przygoda ogólnie ze sportem wyglądała tak:
-wiek 13-19 piłka nożna gra od trampkarza po juniora, następnie jakis epizod w drużynach seniorskich z niższych lig
-następnie w wieku +- 20 lat , około 3-4 miesiące siłowni bez jakiegokolwiek pojęcia na temat techniki czy diety
-kolejne podejście do siłowni wiek +- 22 nie dłużej niż 3-4 miesiące , bez przykładania się do tematyki
-24 lata, treningi Muay Thai około 4 miesiące

to tak mniej więcej wyglądało, teraz 4 miesiące z dopiętym treningiem, dietą i suplementacją zrobiły robotę, mam tylko nadzieje że progress się szybko nie zatrzyma :)

dziękuję za komentarze ;)

Zmieniony przez - buakaw89 w dniu 2016-08-04 10:33:33

Zmieniony przez - buakaw89 w dniu 2016-08-04 10:35:37
Wysłana -
Świetna przemiana
Wysłana -
Super zmiana.plecy klasa.
Witamy w dziale.
Wysłana -
Witam wszystkich, przepraszam za jakość, lumia 640 nie daje rady ze zdjęciami, stary k800i robi lepsze :) niedługo inwestycja w jakąś lustrzankę(chyba)

Wysłana -
bardzo dobrze, ciśnij dalej. A co do fot jeszcze nie są aż takie tragiczne,niektórzy w dziale wstawiają gorsze i lepszymi sprzętami
Wysłana -
Mega szacun jak w 4 miesiące. Moje 9 miesięcy poszło jak krew w piach. Jakie wymiary, jakie rekordy?
Wysłana -
Napewno nie poszly jak krew w piach, napewno sie czegos nauczyłes, a wiedza i doawiadczenie nie raz jes duzo wazniejszs niz ekspresowe efekty
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź