SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w drodze do perfekcji - krok po kroku

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
Hej , jestem Michał, moja przygoda z siłownią zaczęła się 25 kwietnia2016r. wcześniej miałem również styczność z ciężarami, moje okresy w których trenowałem nie trwały dłużej jednak niż 3 miesiące, diety jak i treningi nie były również dopracowane. Teraz postanowiłem się temu poświęcić.
Zacząłem od redukcji wagi z 98 kg , w obecnej chwili ważę około 85 kg , mój obecny progress zobczycie na zdjęciach. Wymiary uzupełnie w profilu.













2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
podniesiona ilość WW kosztem tłuszczy, także zapasy glikogenu się uzupełniły , kolejna sprawa to te zdjęcie jes po treningu na tzw pompie:) poprzednie były rano na czczo, gdzie jestem wy płaszczony po noce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Bardzo dobra przemiana, staz watpliwy bo w 4 miesiące praktycznie nie mozliwe do zrobienia. Wczesniejsze epizody z silownia napewno ci pomogly bardzo w tym. Bardzo duzy plus za umiesnienie kazdej partii, nie odpuszczasz nog sa proporcjonalnie do reszty. Oby tak dalej. Witamy w dziale

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
szybki ładny progres ,tylko zeby nie oznaczał szybkiej stagnacji ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
moja przygoda ogólnie ze sportem wyglądała tak:
-wiek 13-19 piłka nożna gra od trampkarza po juniora, następnie jakis epizod w drużynach seniorskich z niższych lig
-następnie w wieku +- 20 lat , około 3-4 miesiące siłowni bez jakiegokolwiek pojęcia na temat techniki czy diety
-kolejne podejście do siłowni wiek +- 22 nie dłużej niż 3-4 miesiące , bez przykładania się do tematyki
-24 lata, treningi Muay Thai około 4 miesiące

to tak mniej więcej wyglądało, teraz 4 miesiące z dopiętym treningiem, dietą i suplementacją zrobiły robotę, mam tylko nadzieje że progress się szybko nie zatrzyma :)

dziękuję za komentarze ;)




Zmieniony przez - buakaw89 w dniu 2016-08-04 10:33:33

Zmieniony przez - buakaw89 w dniu 2016-08-04 10:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Świetna przemiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94047 Napisanych postów 363870 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667365
Super zmiana.plecy klasa.
Witamy w dziale.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
Witam wszystkich, przepraszam za jakość, lumia 640 nie daje rady ze zdjęciami, stary k800i robi lepsze :) niedługo inwestycja w jakąś lustrzankę(chyba)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
bardzo dobrze, ciśnij dalej. A co do fot jeszcze nie są aż takie tragiczne,niektórzy w dziale wstawiają gorsze i lepszymi sprzętami

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
Mega szacun jak w 4 miesiące. Moje 9 miesięcy poszło jak krew w piach. Jakie wymiary, jakie rekordy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Napewno nie poszly jak krew w piach, napewno sie czegos nauczyłes, a wiedza i doawiadczenie nie raz jes duzo wazniejszs niz ekspresowe efekty

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Come back... LeBron

Następny temat

9 miesięcy stażu. Wyrzyjcie się

WHEY premium