SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w drodze do perfekcji - krok po kroku

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
77 dni do startu waga 92 kg, zostało 8kg do zrzucenia i 4 litry wody powinno zejść.

W głowie ciągle demony, mimo że mam ponad 3 tauzeny kalorii to głód jest okrutny. Pierwszy raz jestem na tak restrykcyjnej redukcji(100%czysta micha z najlepszej jakości produktów), ostatni czit wpadł jakieś 3-4 tyg temu i do zawodów nie będzie żadnego, czeka mnie za tydzień refeed day także tyle szczęścia i na tą chwilę tym żyję :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
Równo 10 tyg do debiutów

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Galeria zdjęć praktycznie śpi, nic się tu nie dzieje. Za to dział doping aż kipi. wstaw tam swoje zdjęcia to zrobisz tam furorę

Niesamowicie to wygląda! Ciekawa jest kolejność z których partii schodzi woda i tłuszcz. Barki już pocięte, a tu jeszcze 10 tygodni, pod koniec musi być masakra. No ale brzuch i uda odsłaniają się wolniej.

Jak dla mnie masa fenomenalna, aż dziwne, że mało kto komentuje. Wg. mnie miażdżysz większość z dopingu.

Jak to zrobiłeś, że jesteś dużo bardziej nabity w porównaniu z fotką sprzed tygodnia?


Zmieniony przez - BANanana w dniu 2017-03-13 15:22:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
podniesiona ilość WW kosztem tłuszczy, także zapasy glikogenu się uzupełniły , kolejna sprawa to te zdjęcie jes po treningu na tzw pompie:) poprzednie były rano na czczo, gdzie jestem wy płaszczony po noce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Come back... LeBron

Następny temat

9 miesięcy stażu. Wyrzyjcie się

WHEY premium