SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w drodze do perfekcji - krok po kroku

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
Dzisiaj ostatnia porcja zdjęć z redukcji , tak jak pisałem wcześniej zacząłem ćwiczyć 25 kwietnia, w tym samym dniu wskoczyłem na ujemny bilans kaloryczny, stwierdziłem że trzeba zacząć od doprowadzenia się do porządku. Mój trening jak i jednocześnie redukcja trwały 108 dni. Od dzisiaj będę zwiększał kaloryczność. Także kolejne foty jak się już coś ruszy :) Jeżeli chodzi o wyniki siłowe to ani razu nie podnosiłem na maksa. Dopiero teraz będę miał możliwość sprawdzenia się jak wejdę na dodatni bilans. Z obwodów wiem ze w bicepsie około 42 cm w pasie około 85cm. Mam kilka rzeczy do poprawy, góra klatki na pewno, głowa długa tricepsa , i najszerszy też mnie nie zadowala. Na to będzie główny focus. A i jeszcze waga z 98kg na 84-85












Zmieniony przez - buakaw89 w dniu 2016-08-11 12:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48688
Ile miałeś cm w bicepsie przed początkiem na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
z zalańca w świetną plażową sylwetkę.. Brawo

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 92
vvv
Ile miałeś cm w bicepsie przed początkiem na siłowni?


z tego co kojarze około 38-39 przy wadze 98kg, ale głowy nie dam sobie uciąć. Z tym że nigdy nie stawiałem ramion jako jakiś priorytet, rozbudowa mięśnia i przyrost jak najbardziej ok ale dla mnie liczą się bardziej proporcje i estetyka ;) lepiej mieć większą klatkę mniejszy biceps niż na odwrót, idealnie jak wszystko jest zoptymalizowane ale to już perfekcja którą osiąga jakiś tam %


buakaw89


Zmieniony przez - michalgil89 w dniu 2016-08-13 10:28:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
Aktualna waga 91 kg , za 15 dni 5 miesięcy w treningu . Obecnie masa, w następnym roku może jakiś start.... zobaczymy jak to wyjdzie.... nogi zalane , trzymają mi najmocniej wodę,objętościowo duże, ile tam jest wody? w chooj, następna fota za miesiąc, nie ma co częściej spamować :) pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Genialna przemiana aż wierzyć się nie chce ze zrobiłeś taki progres w tak krótkim czasie, pozdro
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93270 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664103
naprawdę kawał świetnej roboty !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
w końcu coś tam widać :) nogi objętościowo mi bardzo poszły, ale ja tak mam niestety że docinają się na samym końcu, a na masie to nawet nie ma co oglądać ;p

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej