sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

w dążeniu do formy

Wysłana -
Witam długo zastanawiałem się czy założyć temat w tym dziale , wiem ze jeszcze za wcześnie ale może da to dodatkowego kopa do dalszej pracy. parę lat temu pewnie ok 3 wyglądałem tak..

Parę razy próbowałem coś zrobić ale zawsze z tym samym efektem nawet jak się udało coś zbić to zaraz powrót. w tamtym roku w lipcu wziąłem się już poważniej i udało mi się zjechać

Redukcję zakończyłem w pażdzierniku z takim skutkiem.

Zacząłem masę która trwała do marca i zakończyłem ją z takim skutkiem.

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-04-20 18:28:15

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-04-20 18:28:35

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
powiem ci że kawał dobrej roboty, niby jeszcze siedzi tego tłuszcuz na tobie, ale dołożyłeś dużo mięsa i dobrze to wygląda. Widać ile pracy włożyłeś. Bardzo dobrze, oby tak dalej ! dół robisz/
Wysłana -
Obecnię redukuję i wyglądam tak. Wiem że jeszcze sporo roboty , nad nogami co dopiero zacząłem pracować więc nie ma się czym chwali. Będę wstawiał tutaj efekty mojej pracy

Wysłana -
na masie przytyłem 11 kg z czego teraz 6 już zeszło 2 ostatnie zdjęcia są aktualne.
Wysłana -
dobrze przepracowany okres
Wysłana -
Dziękuję za miłe słowo. Tak poważnie trenuję ok roku. Wcześniej za malolata trenowalem z dwa lata ze starszym braszka. Ten miał gen do tego sportu. Hehe ale gdy zginął w wypadku praktycznie 7 lat nie mogłem jakoś trenować. 3,4 miesiące w roku i powrót do mniej sportowego życia. I gdy zobaczyłem zdjęcia z wakacji to 1to pomyślałem, że to ostatni dzwonek i wróciłem do sportu. Mam nadzieję że na następne wakacje będzie już się czym pochwalić. Pozdrawiam
Wysłana -
już na te będzie dobrze
Wysłana -
Waga 80,4 powoli spada klatka i nogi tragedia. Nogi zaniedbane ale klata gen. Pamiętam braszka miał 54 na kablu na bary miary brakowało a klatka lipa. Chyba rodzinne

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-04-29 17:22:02

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-04-29 17:22:23

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-04-29 17:22:45

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-04-29 17:30:23

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-04-29 17:40:03
Wysłana -
2 tygodnie różnicy jeszcze 3/4 tyg redukcji i wchodzę na rekomp bo niknę powoli waga 78, pas 78, ręka 42, klatka 115

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-05-12 18:01:26
Wysłana -
elegancko , skóra na brzuchu już też się ładnie poprawia
Wysłana -
Myślę że rozpoczęcie masy z tego bf ma już jakiś sens? Chociaż myślę, że jeszcze coś zejdzie do tego czasu.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź