SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

węzły chłonne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
od jakiegos czasu mam z lewej strony szyji pod brodą gulke powiekszoną mam uczucie że mnie dusi to chyba powiekszone węzły chłonne tylko że po prawej stronie nic nie ma, isc do lekarza na badanie krwi czy coś ??
bedo sogi

Zmieniony przez - FLEXXIP w dniu 2005-05-31 20:02:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Idź do lekarza. To pewnie oznacza jakiś stan zapalny w organiźmie.

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 386 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3166
a jak są powiększone to się to czuje ? bo ja proboje macać i nie czuje bólu..czyli jest OK ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Badanie usg szyji i brzucha !
Z laboratoryjnych morfologia, rozmaz, OB i próby wątrobowe !
Niech lekarz je obejrzy dokładnie !

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Już widzę jak lekarz wypisuje skierowanko na USG z powodu powiększonych węzłów chłonnych. Chyba że prywatnie pójdziesz.

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1044
z tego co słyszałem to jeżeli masz powiększone węzły chłonne a Cię nie bolą to masz powody do zmartwień, jeżeli Cię bolą to nie - ból może świadczyć o tym że masz stan zapalny a nie np ziarnice czy chłoniaka. Każdy lekarz Ci powie że większość nowotworów w początkowej fazie nie powodują bólu. Dokładnie Ci nie mogę powiedzieć bo sam lekarzem nie jestem a nie chcę tutaj siać herezji :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Posłuchajcie....mniej wiecej 2 lata temu mialam strasznie powiekszony wezel chlonny na szyji,bylam u lekarza zrobilam badania,mialam za duzo bialka c-reaktywnego.Bardzo sie wystraszylam,bo szyja byla okropnie opuchnieta,az bolala. Podobno bylo to od przeziebienia. Zauwazylam,ze gdy tylko odrobine zmarzne od razu mam powiekszone wezly np pod pachami. A teraz jakos od tygodnia mam bardzo powiekszony wezel w pachwinie,ktory boli, a nie przypominam sobie bym bardzo zmarzla czy cos podobnego.Kataru ani kaszlu tez nie mam. Czy to moze byc cos powaznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Petterb dwie rzeczy... Po pierwsze nie strasz , po drugie nie opowiadaj że jak węzły chłonne są bolesne to nie ma się co martwić. Tak jak Krzykacz napisał. Morfologia , rozmaz to może już gdzie indziej zrobisz jeśli będzie taka potrzeba bo w normalnym laboratorium najczęściej nie potrafią rozróżnić blastów od form dojrzałych i potem wychodzą kwiatki typy limfozyty 97% więc jeśli będzie taka potrzeba to raczej lab które jest pewne. USG to chyba lepiej śródpiersia bo tam limfa spływa. OB tez można zrobić. A teraz powiedz kolego czy przypadkiem jakiś syf Ci nie wyskoczył gdzieś na brodzie albo ząb Cie nie napierdziela bo to jednak najczęstsza przyczyna jednostronnego powiększenia węzłów w tej okolicy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kłamstwo to choroba?!?

Następny temat

Pryszcze na plecach.

WHEY premium