SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

viper + scorch

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
Witam. mam takie pytanie. jak można połączyć te dwa suplementy? mianowicie viper + scorch. bo kiedyś widziałem rozpiskę jak można to brać ale nie mogę tego znaleźć wiec może ktoś z was wie jak najlepiej to połączyć. będę baaaardzo wdzięczny za taką pomoc. chciał bym zaznaczyć że interesuje mnie tylko odpowiedz na moje pytanie nie odpowiedzi typu "dobre rady" zacznij od diety itp ćwiczę na siłowni 6 lat wiem co mam robić. interesuje mnie tylko jak najlepiej to połączyć. z góry thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
obecnie podjadam burnera, i jeden kaps na porcje to dla mnie troche malo, a dwa juz za duzo... ostatnio mnie zaskoczyl jak dwa lyknalem od razu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
imo przed sniadaniem a tabletka vipera i 2 scorcha,przed obiadem to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
kolego sympatyczny czy możesz napisać mi to czytelniej? bo nic z tego nie rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
zalezy jak reagujesz na tego typu stymulanty, ja bym zaczal od
schorcha- 2 tabsy na czczo
viper-1 przed treningiem (badz 2 tabsy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
powiem tak. takie stymulanty za bardzo mnie nie ruszają. myślałem nad tym żeby vipera dawać 1 tabletkę dziennie wtedy na cykl wystarczyła by paczka 40 caps. w takim wypadku scorcha mógł bym dawkować nawet 4 caps dziennie. i cykl by był 40 dni. czyli jak dla mnie idealny. nie wiem jak to dobrze rozpisać. może rano 1 caps viper i 4 caps scorcha przed treningiem ? no nie wiem. to co mnie lepiej pobudzi lepiej dać przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
rano przed sniadaniem viper,przed treningiem 3 kaps scorcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
ja bym dawal vipera przed treningowo
lepiej klepnie.
choc scorcj ma duzo kofy tez w sobie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
ale chlopak oszczedny jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
TomQ-MAG ty jesteś kompetentny w tych sprawach :) z Tobą mogę wdać się w dyskusję. co sądzisz o czymś takim : rano 3 caps scorcha a przed treningiem 1caps vipera ewntualnie 1 caps vipera + 1 caps scorcha? moze też mi wypadać tak ze trening bd miał rano wtedy odwrócić kolejność? rano (przed treningiem) viper. a jakoś po kilku godzinach po południu 3 caps scorcha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402342
obojetnie kto jakby nie był kompetentny to nie doradzi Ci w ciemno konkretnego dawkowania,
to sa akurat takie suple w których przypadku lepiej zaczać od mniejszych dawek i sprawdzić swoja tolerancje na nie i wtedy ewentualnie w miare potrzeb zwiekszac dawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
j/w
mozna pokombinowac i zoabaczyc jak reagujesz solo lub w polaczeniu ze scorchem.
viper swego czasu byl dosc silny, teraz nie wiem jak wypada.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VITA-MIN Multiple Sport™- Intensywnie żółty mocz.

Następny temat

Białko - uzupełnienie :) za pomoc sogi :)

WHEY premium