SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

Wysłana -
na trailerze wyjasnili przeciez to jest origin venoma - czyli jak powstal i wyglada swietnie a hardy tam pasuje jak ulal. venom to organizm z kosmosu i spidermana w ogole do tego nie trzeba. Eddie brock to dobry gosc a venom czyli pasozyt to zloczynca, 2w1 imo to bedzie pokaz jak eddie poskromi venoma...
Wysłana -
Ok ale to tak jakby origin supermana był że jest synem ziutka i genowefy z pcimia. No ja to tak widzę. Generalnie polecieli z tym. Cała motywacja pochodziła przecież z nienawiści do pająka. A wygląd bo symbiot był z nim związany a ten go odrzycił.

Zmieniony przez - bloody_gipsy w dniu 2018-04-24 17:06:39
Wysłana -
dla mnie eddi brock to najlepszy antagonista spidermana, z tego co ja zawsze kojarzylem i wyczytalem to scenariusz jest bliski temu z komiksu...
Wysłana -
Film może i będzie dobry ale jak bez pająka scenariusz może być bliski temu z komiksu to ja nie wiem. Jako dzieciak czytałem komiks z venomem i jego powstaniem więc akurat jeszcze coś tam pamiętam.
Z tych wytwórni to tylko marvel konsekwentnie realizuje swoją wizję. Sony po nieudanym reboocie nakręciło kolejny film ze spidermanem, całkiem średni zresztą i w zasadzie nie będący jakimś wielkim sukcesem finansowym. Teraz biorą się za venoma. Ok. Chętnie za to zobaczyłbym film o lobo. Natomiast nie widzę szans żeby ktoś to zrobił właściwie. Bo kto zdecyduje się np. pokazać typa który zabija wszystkich mieszkańców swojej planety dla zabawy?

Zmieniony przez - bloody_gipsy w dniu 2018-04-24 19:39:17
Wysłana -
plan na realizację 'Lobo' legł w gruzach, w zeszłym roku miał mieć premierę
Wysłana -
tak - bylo oficjalne info, lobo nie powstanie nigdy
Wysłana -
W komiksie było pierwotnie ze ten twór kosmiczny chciał się połączyć z Peterem ale ten go odrzucił bo zauważył ze to kosmiczne coś łącząc się z danym organizmem przejmuje nad nim kontrolę w większości tzn łącząc się z człowiekiem zmienia cechy charakteru itp i dlatego Parker go odrzucił . Z kolei Eddie BroCK pracował w tej samej gazecie co Peter i byli kumplami ale Peter pośrednio może i przypadkowo przyczynił się do wylania Eddiego z pracy .W tym samym czasie odrzucony twór przez Petera w jakichś tam okolicznościach znalazł się w pobliżu Eddiego a ten go przyjął w połączeniu z msciwoscia jak od chwili zwolnienia Eddie darzyl Parkera wiec Peter stał się wrogiem Eddiego. Później tam w walce Eddie zobaczył ze Peter to spider wiec generalnie walcząc ze sobą można powiedzieć że znali swoje alter ego .Historia venona komiksowego marvela połączona jest ściśle ze spidermanem a jak oni to wymyślili w filmie to zobaczymy...
Wysłana -
host - masz racje , nie do konca wiadomo czy venom bedzie polaczony scenariuszem ze spidermanem i to ma byc origin venoma a nie scenariusz na podstawie spidermana... tutaj chodzi bardziej o samego venoma niz o to jak zostal odrzucony przez parkera itd... niedawno byl przeciez latynowski spiderman, juz bylo tyle wersji, ze watpie ze przy samym venomie, chcieli sie sztywno trzymac komiksu sprzed dekad

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 25/04/2018 09:42:09
Wysłana -
Z tym lobo to może i lepiej. I tak by zrobili pg13 więc niech tego nie ruszają. Sama postać jest zbyt pokręcona i ironiczna na wysokobudżetową produkcję w stylu marvela. Na ekranie musiałyby latać flaki i inne kończyny.
Natomiast kończąc temat venoma to symbiota sprowadził pająk z innej planety. Wiadomo że nie da rady tego zrobić aby to trzymało się oryginałowi bo taki film musiałby mieć budżet jak najnowszy avengers. W tej starej trylogii pająka miało to ręce i nogi ale wykonanie było fatalne. Tam zresztą jest jeszcze cała rodzina tego symbiota ale to już zbyt skomplikowane jest.
Strona 492 z 492
Dodaj odpowiedź