SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388243
na trailerze wyjasnili przeciez to jest origin venoma - czyli jak powstal i wyglada swietnie a hardy tam pasuje jak ulal. venom to organizm z kosmosu i spidermana w ogole do tego nie trzeba. Eddie brock to dobry gosc a venom czyli pasozyt to zloczynca, 2w1 imo to bedzie pokaz jak eddie poskromi venoma...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
Ok ale to tak jakby origin supermana był że jest synem ziutka i genowefy z pcimia. No ja to tak widzę. Generalnie polecieli z tym. Cała motywacja pochodziła przecież z nienawiści do pająka. A wygląd bo symbiot był z nim związany a ten go odrzycił.


Zmieniony przez - bloody_gipsy w dniu 2018-04-24 17:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388243
dla mnie eddi brock to najlepszy antagonista spidermana, z tego co ja zawsze kojarzylem i wyczytalem to scenariusz jest bliski temu z komiksu...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
Film może i będzie dobry ale jak bez pająka scenariusz może być bliski temu z komiksu to ja nie wiem. Jako dzieciak czytałem komiks z venomem i jego powstaniem więc akurat jeszcze coś tam pamiętam.
Z tych wytwórni to tylko marvel konsekwentnie realizuje swoją wizję. Sony po nieudanym reboocie nakręciło kolejny film ze spidermanem, całkiem średni zresztą i w zasadzie nie będący jakimś wielkim sukcesem finansowym. Teraz biorą się za venoma. Ok. Chętnie za to zobaczyłbym film o lobo. Natomiast nie widzę szans żeby ktoś to zrobił właściwie. Bo kto zdecyduje się np. pokazać typa który zabija wszystkich mieszkańców swojej planety dla zabawy?


Zmieniony przez - bloody_gipsy w dniu 2018-04-24 19:39:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
plan na realizację 'Lobo' legł w gruzach, w zeszłym roku miał mieć premierę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388243
tak - bylo oficjalne info, lobo nie powstanie nigdy

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
W komiksie było pierwotnie ze ten twór kosmiczny chciał się połączyć z Peterem ale ten go odrzucił bo zauważył ze to kosmiczne coś łącząc się z danym organizmem przejmuje nad nim kontrolę w większości tzn łącząc się z człowiekiem zmienia cechy charakteru itp i dlatego Parker go odrzucił . Z kolei Eddie BroCK pracował w tej samej gazecie co Peter i byli kumplami ale Peter pośrednio może i przypadkowo przyczynił się do wylania Eddiego z pracy .W tym samym czasie odrzucony twór przez Petera w jakichś tam okolicznościach znalazł się w pobliżu Eddiego a ten go przyjął w połączeniu z msciwoscia jak od chwili zwolnienia Eddie darzyl Parkera wiec Peter stał się wrogiem Eddiego. Później tam w walce Eddie zobaczył ze Peter to spider wiec generalnie walcząc ze sobą można powiedzieć że znali swoje alter ego .Historia venona komiksowego marvela połączona jest ściśle ze spidermanem a jak oni to wymyślili w filmie to zobaczymy...

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388243
host - masz racje , nie do konca wiadomo czy venom bedzie polaczony scenariuszem ze spidermanem i to ma byc origin venoma a nie scenariusz na podstawie spidermana... tutaj chodzi bardziej o samego venoma niz o to jak zostal odrzucony przez parkera itd... niedawno byl przeciez latynowski spiderman, juz bylo tyle wersji, ze watpie ze przy samym venomie, chcieli sie sztywno trzymac komiksu sprzed dekad





Zmieniony przez - lordknaga w dniu 25/04/2018 09:42:09

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
Z tym lobo to może i lepiej. I tak by zrobili pg13 więc niech tego nie ruszają. Sama postać jest zbyt pokręcona i ironiczna na wysokobudżetową produkcję w stylu marvela. Na ekranie musiałyby latać flaki i inne kończyny.
Natomiast kończąc temat venoma to symbiota sprowadził pająk z innej planety. Wiadomo że nie da rady tego zrobić aby to trzymało się oryginałowi bo taki film musiałby mieć budżet jak najnowszy avengers. W tej starej trylogii pająka miało to ręce i nogi ale wykonanie było fatalne. Tam zresztą jest jeszcze cała rodzina tego symbiota ale to już zbyt skomplikowane jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium