SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1959 Napisanych postów 19816 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731618
Mnie Strenger Things na poczatku bardzo sie podobal, ale w miare ogldania kolejnych odcinkow ( 1 sezon) coraz mniej.
Poczatkowo wielkie wrazenie robil wspanialy klimat lat 80, wiele nawiazan do klasyki kina tamtych lat, ogolnie perfekcyjnie oddany tamten czas. Muzyka wspaniala, ciekawa historia, tajmnica, fajne choc skromne efekty - to wszystko na plus. Ale.. jednak serial z kazdym odciunkie tracil w moich oczach. Glowni bohaterowie - dzieciaki, bardzo denerwujace dzieciaki. Szczegolnie maly gruby i glowna postac z nadnaturalnym umiejetosciami. Na poczatku bylo to oki, gra tych mlodych aktorow w ale im dalej w serial tym bardziej wszyscy irytujacy i za duzo ich.manierycznej gry. Jedynie w moich oczach serial ratowala ( jesli chodzi o gre aktorska) Winona Ryder - genialnie zagrala zrozpaczona - znerwicowana matke. Jak dla mnie w sklai od1 do 10 to 5, nic wiecej. Drugiego sezonu pewnie nie obejrze, jakos przestal mnie ten serial interesowac,




Zmieniony przez - Possible w dniu 09.11.2017 19:49:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
Pytanie do Masti (ale inni też mogą pomóc)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
Znalazłem dziś w pracy zdjęcie z Mistrzostw Polski TKKF w Czarnkowie duży format ze zwycięzcami zawodów (rok chyba 88 ?) Czy coś wam wiadomo na temat tych zawodów (kto wygrał, który dokładnie był to rok?) Zdjęcie o super jakości bo to chyba zdjęcie reporterskie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
w Czarnkowie MP były w 1980, poniżej zwycięzcy poszczególnych kategorii z tego roku

KAT. 168 CM
1.HENRYK SZCZEPAŃSKI
2.MARIAN WYSOCKI
3.ANTONI GAWROCH

KAT. 175 CM
1.JANUSZ WOCH
2.STEFAN GRZEGOREK
3.ANDRZEJ URBAŃSKI

KAT.+175 CM
1.HENRYK OSOSIŃSKI
2.JERZY SARNECKI
3.TADEUSZ GAJDA

źródło i temat w dziale 'z archiwum kulturystyki' gdzie możesz wkleić to zdjęcie po ustaleniu szczegółów => TUTAJ


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-11-13 20:29:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
Dzięki za informacjęJutro postaram się wrzucić skan
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
To jestem ciekaw-ciekawe jaka kategoria jest na tych zdjęciach?

Miałem tam przyjemność startować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
jak mi napiszecie jak wkleić zdjęcie to wrzuce ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5376 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388044
piszesz post i pozniej klikasz prawy gorny rog taka ikonka olowka zeby edytowac, jak klikniesz i przejdzie do edycji bedziesz mial na dole 'WGRAj zdjecie' czy cos takiego
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Ademus-wrzucaj ,bo już nogami przebieram :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium