SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Jest to swego rodzaju kulturystyczny celebryta- w takim kierunku się społeczństwo rozwija :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
racja ten Rusek podobny do Arniego, zwłaszcza zdjęcia w półcieniu - nie jeden by się naciął czyja to fotka













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Od razu widać ,że Rusek a nie Arni :)
Ale bardziej podobny niż Mogen.

Ale dlaczego tak wybrali-chyba dla każdego jasne-mają go pod ręką,nie ma problemów językowych,do tego kolega Arniego i jest na miejscu a ludzie go lubią :)

Ja miałem kiedyś nadzieję ,że gość się rozwinie i będzie startował w Olympii-a on się na tą nową kategorię w starym stylu przerzucił.

Pewnie się niedługo na scenie spotka z Hubertem Kulczyńskim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387515
ale ruska nie dadza a w won pomagiera juz sporo szmalu wpompowali, czytalem tyle razy ze classic physique by byl nr.1 a narazie w ifbb to jego starty to raczej mizeria

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
On się coraz gorszy robi-chyba za bardzo gość jest rozrywkowy -jak to Australijczyk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387515
aha , zapomnialem napisac ze bylem z 8 dni temu na blade runerze, warto isc na imax jak ktos ma blisko, audio/video super, scenariusz tez spoko, tak jak napisalem wczesniej, w prologu jest powiedziane ze glowny bohater jest replikantem, jak possible dla ciebie pierwsza czesc byla 10/10 to ta bedzie conajmniej 8/10 ale mysle ze dasz jej 9/10

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Obie części świetne. Druga na poziomie tej pierwszej - od pierwszej różni się głównie sposobem narracji, bardziej strawialnym dla dzisiejszego widza ( ale to duży plus). W latach 80-tych mieli trochę inną filozofię pokazywania emocji itp.

Podsumowując - dla mnie super, z poprzedniej części wzięto co najlepsze i dodano to , co trzeba było w dzisiejszych czasach dodać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77971
Panowie a jest sens iść na Blade Runnera (mam zamiar jutro) nie widząc pierwszej części?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387515
tomaSZ to odpal sobie dzisiaj 1 czesc, bez jedynki nie zrozumiesz wielu rzeczy...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Wiecej