SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1964 Napisanych postów 19825 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731723
Juz jest ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5383 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388207
caly artykul sfingowany a ten tytul, powinno byc ze zmarla prze za wysokie spozycie bialka i chorobe niz ze przez suplement diety...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Gdyby kulturystyki tak wyglądały to nie wycofaliby Ms. Olympia

Poza tym te wszystkie arty sportowe na WP, onetach itp piszą Ci sami co scenariusze do 'pamiętników z wakacji'


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-08-15 17:25:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Najgorsze ,że tego typu informacje cieszą się największym zainteresowaniem społeczeństwa ,co zresztą większość firm wykorzystuje w różnych swoich celach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5383 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388207
cos dla mastiego



1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Już mnie się podoba !
Lubię takie klimaty :)

Byle to nie były najlepsze sceny z filmu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Podobno Rich Piana umarł dzisiaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5383 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388207
napisalem niedawno w Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
heja, dawno nie było żadnych wpisów odnośnie filmów, więc troche się tego nazbierało

'Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara' Depp w formie i kolejna część utrzymana w klimacie serii - akcja, humor, efekty. Tutaj fabuła spada na drugi plan Byłem na 3D i to co działo się na ekranie to mistrzostwo świata, główny oprych (Bardem) i jego falujące włosy robiły robotę. W epizodzie wracają starzy znajomi (Bloom, Knightley). 6/6

'Historia zemsty' kolejny chłam ze świetnym aktorem (Nicolas Cage), no może nie chłam, ale Cage spada na dno pod względem filmów, w których gra. Słysząc jego nazwisko mam przed oczami świetne role z przeszłości (Con air, Pan życia i śmierci, Twierdza, Szyfry wojny). Ogólnie jest policjantem, który flirtuje z laską w barze, ta zostawia mu nr telefonu i karze się odezwać, w ten sam wieczór zostaje zgwałcona i pobita przez kliku oprychów. Rusza proces i bandyci zostają puszczeni wolno, Cage czując się po części odpowiedzialny za los kobiety stopniowe eliminuje delikwentów. 4/6

'Nie oddychaj' trójka złodziejaszków wbija do domu niewidomego weterana wojennego, który dysponuje dużą gotówką. Okazuje się jednak, że dawny wojskowy skrywa pewną tajemnicę w domu i nie jest zadowolony z przybycia intruzów. Z łatwej roboty robi się walka o przetrwanie. Fajny thriller, nietuzinkowy pomysł i wykonanie. Takich filmów nam potrzeba. W roli weterana Stephen Lang (siwy generał z 'Avatara') 5/6

'Uciekaj!' czarnoskóry chłopak jedzie ze swoją dziewczyną na spotkanie z potencjalnymi teściami, koles stresuje się czy ostanie zaakceptowany jako afroamerykanin. Na miejscu okazuje się rodzinka lubi rasistowskie żarty, dzieje się parę dziwnych rzeczy. Im dalej tym więcej schodów. W końcu wszystko wychodzi na jaw, a finał jest przyjazny dla bohatera. Odważny film w czasach gdzie w co drugim filmie mamy poprawność polityczną wprowadzaną na siłę. Niby fajny, ale czegoś mi zabrakło ewidentnie. 3/6

'W imię prawdy' Keeanu Reeves jako prawnik, który broni syna swoich znajomych oskarżonego o zabójstwo ojca, chłopak jednak nie chce współpracować. Całość oglądamy na sali rozpraw, z przeplatanką z miejsca zbrodni, które ukazują tylko urywki faktów. Ciekawie się to ogląda, akcja się rozkręca, a finał zaskakuje. 5/6

'Dunkierka' Nolan i wojna? Stwierdziłem, że muszę iść do kina i wiecie co? Było dobrze, ale nie bardzo dobrze. Spodziewałem się czegoś więcej, a konkretniej więcej brutalności w scenach batalistycznych, czegoś jak urwane nogi w 'Szeregowcu Ryanie'. Tutaj tego nie ma, ale obejrzeć warto. 5/6

'Obdarowani' Kapitan Ameryka wychowuje siostrzenicę, której matka zmarła. Gdy młoda idzie do szkoły w prowincji ujawnia swoje ponadprzeciętne zdolności matematyczne. Nagle zjawia się babcia dziewczynki, która widzi w niej uzdolnioną osobę niczym jej matka, która miała dokończyć równanie i zgarnąć Nobla. Zaczyna się walka o prawa do wychowywania dziewczynki. Fajny film, nawet można się wzruszyć lekko. Ciekawostką jest, że w polskich kinach grali od 15 sierpnia z napisami, a od końcówki lipca wyszło DVD z polskim napisami lub lektorem - gdzie tu logika nie wiem 5/6

'Pakt z mordercą' Płatny morderca ma za zadanie zlikwidować całą rodzinkę, okazuje się, że córki nie ma w domu. Gdy w końcu ją odnajduje postanawia nie wykonywać zlecenia i odwrócić zamiary mszcząc się razem z dziewczyną na pracodawcach. Szału nie ma, do poduchy może być z braku laku. 2/6.

'Gold' historia inspirowana faktami. McConaughey szuka złota w Indonezji, stawia wszystko na jedną kartę zastawia dom, sprzedaje samochód i wszystkie wartościowe rzeczy. Plan nie wypala, firma pada, inwestorzy chcą sie wycofać, jednak los w końcu uśmiecha się do bohatera, który jest oficjalnie wielkim przegranym. 3/6.

'Life' podczas wyprawy na Marsa astronauci odkrywają nową formę życia, początkowa komórka zaczyna ewoluowac i rosnąć siejąc spustoszenie w kosmosie. Ile razy już słyszeliście ten scenariusz? Pewnie mnóstwo, ale tutaj wypada to dobrze, obsada trzyma poziom, film jest przemyślany i fajnie się ogląda. 5/6

'W starym, dobrym stylu' pionierzy kina, stare wygi (Caine, Freeman, Arkin) pomimo podeszłego wieku postanawiają napaść na bank. Lekka komedyjka. 4/6

'Zderzenie' zaczyna się jak ckliwe romansidło, chłopak i dziewczyna nie widzący świata poza sobą, on zajmuje się brudnymi interesami, ona choruje i potrzebuje pieniędzy na leczenie. Chłopak postanawia zdobyć środki podejmując ryzykowną robotę po raz ostatni, jak nie trudno się domyślić nie wszystko idzie zgodnie z planem i dziewczyna zostaje porwana. Z chłopaka jednak robi się mix Bonda i Rambo, oglądamy pościgi, strzelaniny i stopniowo odkrywany plan działania. Chyba nie grali tego w kinach nawet, a wyszło dobrze. 5/6.

'Czarny motyl' Banderas jako spłukany pisarz, który musi napisać kolejny bestseller. Nie bardzo jednak może znaleźć wenę do pisania do tego ma problemy z alkoholem. Podczas podróży do miasta trąbi na kierowcę furgonetki, który nie daje się wyprzedzić, potem panowie spotykają się w barze i koleś ewidentnie szuka guza. Wątłego pisarza ratuje z opresji nieznany koleś. Banderas oferuje wybawcy nocleg w podziękowaniu. Nieznajomy okazuje się psycholem terroryzujacym pisarza, który staje się więźniem we własnym domu. Akcja, napięcie, końcówka - super. 5/6

'Moonlight' gdy po oscarowym filmie Afflecka myślałem, że gorszego filmu nagrodzonego najbardziej prestiżową statuetką branży w najbliższym dziesięcioleci nie będzie ta produkcja pokazuje, że myliłem się i to bardzo, bo wystarczyły zaledwie 4 lata. Poprawność polityczna aż wylewa się z ekranu: afroamerykanin z patlogicznej rodziny, szykanowany w szkole zostaje gejem, a potem kryminalistą. Całośc nudna jak flaki z olejem. Oglądałem na 3 razy pomimo tego, że trwał niecałe 2 godziny myślałem, że nie skończy się nigdy. 1/6.

'Ocaleni' rzadko oglądam film w TV, ale tutaj akurat nie było reklam to zaryzykowałem początkująca psycholog zostaje rzucona na głęboką wodę i ma zająć się grupą ocalałych z katastrofy lotniczej. Wkrótce jej podopieczni zaczynają znikać, resztę pacjentów ktoś prześladuje. Nasza bohaterka nawiązuje romans z jednym z ocalałych co jest sprzeczne z ogólnymi zasadami i nie podoba się kierownictwu linii lotniczej, które zamierza wykorzystać ten fakt. 4/6 SPOILER ściągnęli prawie wszystko od twórców genialnego serialu 'Lost' KONIEC SPOILERU

'Monstrum' chyba lord wklejał kiedyś zwiastun, Anne Hathaway, której nie widzie się ostatnio w życiu przeprowadza się. Tymczasem w Seulu grasuje ogromny stwór o czym naturalnie donoszą media. Bohaterka odkrywa, że stwór rusza się w taki sposób jak ona. Zanosiło się na dobry film, wyszło średnio, albo nawet przeciętnie. Liczyłem na komedię, w sumie wyszedł dramat. 3/6.

'Król Artur: legenda miecza' noooo takie kino fantasy czekaliśmy długimi latami. Legendarny excalibur, upadły syn zamordowanego króla, magowie. Jest super, 2 godzinki mijają w oka mgnieniu. 5/6

w sumie to wszystko, miałem iść do kina na 'Wojnę o planetę małp' ale nie wyszło, najpierw w mojej miejscowości powiedzieli (w lipcu), że będą grać, ale dość późno, po połowie sierpnia. Mała miejscowość, filmy grają z opóźnieniem ok. 1,5-2 tygodnie, ale bilety za grosze i nie ma jakiegoś ścisku . W końcu wyszła rozpiska na sierpień i małp ni cholery, dzwonię i stwierdzili, że jednak nie zagrają wcale. Tak więc przestali już grać w większych mieścinach i seansu na razie nici. Czekam na DVD. aha na dniach wyjdzie na DVD nowy 'King Kong'. Miałem iść na 'Valeriana' Bessona, ale to nie mój klimat jednak, Besson to dla mnie akcja (Leon, Transporter, Uprowadzona), a ten s-f zalatuje mi kinem familijnym. Jak ktoś lubi taki klimat to pewnie ucieszy go wiadomość, że Spielberg kręci nowy film w klimacie kina lat 80, zwiastun poniżej




Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-08-27 22:22:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium