SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uszy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam zamiar przekłuć sobie ucho najlepiej w domu i chciałbym się dowiedzieć czym panowie sobie przekłuwali uszy (jeżeli to robili) i w jakim wieku to było, a może dziewczyny czymś se przekłuwali oprócz oczywista chodzeniem kosmetyczki. i czy to bardzo boli. chcę zaoszczędzić na kasie. jestem tu pierwszy raz i wszystkich pozdrawiam oraz czekam na WASZE wypowiedzi. Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3323
uszy od dawna przebijam sobie sama (wszystkie 9 dziurek )
Taktyka prosta:
1. środek dezynfekujący- po prostu woda utleniona
2. tam gdzie ucho nie ma chrząstki (to mięciutkie, płatek znaczy sie) przebijam naostrzonym kolczykiem
3. tam gdzie chrząstka (wyżej) najpierw przebijam igła, kręce jakieś 10 minut (nie non stop) a potem wkładam kolczyk
4. po przebiciu przemywam wodą ultenioną i kręce bo na prawdę szybciej sie goi

Berlin ist mehr ein Weltteil als eine Stadt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie aż tak to nie boli ale przed przekłuwniem umyj pożądnie ucho i jakim spirtem przeczyść bo sobie zakażenia jakiegoś narobisz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
to chyba nie kosztuje tak duzo u kosmetyczki zeby warto było na tym oszczedzac.
Ale jesli tak bardzo Ci na tym zalezy, to dobra wymyj ucho, przetrzyj spirytucem albo jakims srodkiem odkatzającym. narysuj markerem kropke w miejscu gdzie chcesz zeby była dziurka. I przebijasz.
Jesli chodzi o przyząd do przebijania to ja bym Ci poleciła wenflon. To wygląda jak rozbudowana igła, w takiemi kureczkami. Mozna to kupic w aptece . Moim zdaniem jest to lepsze niż igła , bo zaraz po przebiciu wyciągasz igłe wenflonu a dziurce zostaje gumowa rureczka, w którą wkładasz koniec kolczyka ktory chcesz miec w uchu i przeciągasz, a nie meczysz sie z tym ze po wyjęciu zwykłej igły nie widac dziurki i nie wiadomo jak włożyc kolszyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
No u kosmetyczki nie jest aż tak drogo ok 10zł a ja jak przekłuwałem w domu to kolczykiem. Najpierw przemyłem ucho spirytem potem kolczyk i po przekłuciu odrazu zostaje. Na początek najlepiej wsadz sobie kolczyk kuleczke na jakieś 3-4 tygodnie i kręć nim kilka razy dziennie(szybciej sie goji).

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
fakt po co tak utrudniac jak ja hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co mam se kupić obojętnie jaki kolczyk (kółko) i nim przekłuwać uszy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
kułkiem raczej nie chociarz tez można. najlepiej kuleczką to jest taki jak by drucik i na końcu ma kulke, koniczynke czy co tak sobie kupisz i wtedy przebij. Najlepiej jak by jakiś kumpel ci to zrobił bo samemu lipnie przynajmniej dla mnie i jak przebijasz po jednym w każdym uchu to weź zaznacz sobie miejsce do przebicia żeby było równo bo później możesz śmiesznie wyglądać.

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
Hmm, ja polecam zwyczajna igle do strzykawki, chyba dziesiatka. Wariant dla bardziej zaawansowanych;) - przebijamy od tylu i w otwor igly wkladamy kolczyk, nastepnie wyciagamy igle i.. voila! :) Z tym ze samemu to troche trudno.. Poza tym dla mnie i tak najlepszym sposobem jest zamrozony ziemniak, spirytus, wyzej wymieniona igla i lusterko :] Ucho przemyc spirytusem, podobnie jak igle i kolczyk, z tylu przylozyc ziemniaka, co by mniej bolalo;), wbic igle, wyjac igle, wlozyc kolczyk, zatkac kolczyk. Przez jakis tydzien przemywac conajmniej raz dziennie spirytusem, pozniej mozna sobie juz darowac, chyba ze ropieje, puchnie, boli - wtedy kolczyk radzilabym mimo wszystko wyjac, chyba ze ktos bardzo nie lubi swojego ucha :P

Ciajo jest dobre na wszystko.

God save the cake.

PEACE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 222
Ja przebijałam uszy tak jak opisuje to sejfdakejk ale aby się ładnie zagoiło smaruj sobie maścią TRIBIOTIC (kupisz ją za 1 zł w aptece)bo spirytus wyparuje i nic to nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10394
A ja mam pytanie zeby nei zakladac nowego postu bo w tym pasuje nazwa mam odstajace prawe ucho bardziej niz lewe ;/ i wogole inne malzowiny sa czy mozna jakos to skorygowac?.Metoda operacyjna nie wchodzi w gre ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W sprawie kumpla

Następny temat

!!!Naderwane wiązadło!!!

WHEY premium