SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

uszkodzenie wątroby i jej regeneracja

Wysłana -
lodzianin1
3 razy po 1 spokojnie da rade poza tym sam hepatil by dał rade.

od lekow mam podwyzszone alt watrobowe i jakies ggtp, wiec postanowilem pojsc do apteki i faktycznie wszyscy mowia ze obecnie na rynku nie ma nic lepszego. za 10 dni ponowne badania i jak bedzie podobnie lub gorzej(oby nie) to biegne po hepatil.
Wysłana -
patrz na daty!!
Wysłana -
Hej , jestem studenktą CMUJ i wraz z koleżankami badamy wpływ kofeiny na NAFLD . Bardzo proszę Was o pomoc i wypełnienie krótkiej,anonimowe ankiety przez osoby chorujące na niealkoholowe stłuszczenie wątroby https://docs.google.com/forms/d/1j1SFZBQ2stSRzBFRpC5v9EP_KTZw4f_93UkmlnJYNZc/viewform?c=0&w=1

Dzięki :)
Wysłana -
Hej, ja na wątrobę polecam herbatki z ziołami Hepa Vitale. Czuję się po nich świetnie + ostatnio robiłam badania, i wyniki też niezłe.
Wysłana -
Ania555
Hej, ja na wątrobę polecam herbatki z ziołami Hepa Vitale. Czuję się po nich świetnie + ostatnio robiłam badania, i wyniki też niezłe.
pij herbatki i czuj sie dobrze i moze nie komentuj czegos o czym nie masz bladego pojecia
Wysłana -
Skąd wiesz, że nie mam pojęcia? :) Przecież mnie nie znasz. Poleciłam produkt, który na mnie działa - nigdzie nie napisałam, że będzie działał na wszystkich. Po prostu mówię - warto spróbować.
Wysłana -
A pijesz te herbatki i pomogly Ci po mecie czy trenie?i jakie mialas wyniki watroby i jaki masz po herbatce?
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź