SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uszkodzenie wątroby i jej regeneracja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 132
lodzianin1
3 razy po 1 spokojnie da rade poza tym sam hepatil by dał rade.


od lekow mam podwyzszone alt watrobowe i jakies ggtp, wiec postanowilem pojsc do apteki i faktycznie wszyscy mowia ze obecnie na rynku nie ma nic lepszego. za 10 dni ponowne badania i jak bedzie podobnie lub gorzej(oby nie) to biegne po hepatil.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93270 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664103
patrz na daty!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Hej , jestem studenktą CMUJ i wraz z koleżankami badamy wpływ kofeiny na NAFLD . Bardzo proszę Was o pomoc i wypełnienie krótkiej,anonimowe ankiety przez osoby chorujące na niealkoholowe stłuszczenie wątroby https://docs.google.com/forms/d/1j1SFZBQ2stSRzBFRpC5v9EP_KTZw4f_93UkmlnJYNZc/viewform?c=0&w=1

Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92
Hej, ja na wątrobę polecam herbatki z ziołami Hepa Vitale. Czuję się po nich świetnie + ostatnio robiłam badania, i wyniki też niezłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ania555
Hej, ja na wątrobę polecam herbatki z ziołami Hepa Vitale. Czuję się po nich świetnie + ostatnio robiłam badania, i wyniki też niezłe.
pij herbatki i czuj sie dobrze i moze nie komentuj czegos o czym nie masz bladego pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92
Skąd wiesz, że nie mam pojęcia? :) Przecież mnie nie znasz. Poleciłam produkt, który na mnie działa - nigdzie nie napisałam, że będzie działał na wszystkich. Po prostu mówię - warto spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A pijesz te herbatki i pomogly Ci po mecie czy trenie?i jakie mialas wyniki watroby i jaki masz po herbatce?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprostu cała wiedza o sterydach ! warto wejść !

Następny temat

efedryna czy warto?

Wiecej