SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uszkodzenie łąkotki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
witam wszystkich :)
calkiem niedawno z powodu uszkodzenia lekotki musialam przejsc zabieg artroskopii.
jak radzicie, czy powinnam teraz (pare dni po zabiegu) brac jakies lekarstwa/odzywki wzmacniajace odbudowe chrzastki? w aptece zasugerowali mi artro-stop, czy ktos moze z tego korzystal i moze mi cos poradzic?
z gory dziekuje za wszelkie dobre rady :)
pozdrawiam, madzia

I used to read, but it's faster to make up stuff... ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
witam
mam problem z kolanem...miałem badanie usg...wykazało ze ACl w badaniu dynamicznym nieco poluzniony... Łakotka boczna o trojkątnych zarysach...Róg tylny lakotki bocznej w badaniu porownawczym lekko zatarty o slabo widocznym wolnym brzegu...lakotka przysrodkowa o niestrych trojkatnych zarysach i niejednorodnej echogenicznosci...Czy ktos wie o co w tym chodzi????proszę o pomoc..lekarz ktor wykonywal badanie mowil ze to nic powaznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 280
Stosowałem Artrostop plus, wziołem kilka tabletek, ale odkąd coś mi chrupło w kolanie i trzeszczy do disiaj, tak już tego nie biore. Nie wiem czy jest to wina tego specyfiku, ale w kazdym razie lekarstwo odstawiłem, wszak napewno i tak za wiele nie pomoże, jeśli wogóle coś pomoże, więc po co to zażywać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Ew.Jakikolwiek preparat oparty na glukozaminie..
Przechodziłem ten zabieg kilka lat temu.W kilka dni po nim poszedłem grać w piłę-skutek opuchniete kolano i seria iniekcji gruuba igłą..

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
ląkotki, nie zadnej lękotki

powinnas przez na pewno 2-3 tygodnie w ogole unikac ruchu, a pozenij po malu uruchamiac konczyne. zadne preparaty tak na prawde nie maja udowodnionej skutecznosci.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
dzieki za rady :) wnioskuje sobie, ze raczej nie zaszkodzi lykanie czegos opartego na glukozaminie? artro-stop jest dosyc drogi, dlatego zastanawiam sie czy tansze produkty oparte na tym skladniku moga byc mniej skuteczne, czy to nie ma wiekszego znaczenia.
czy ktos z was, kto przeszedl artroskopie powie mi, czy kolanko wraca do 100% sprawnosci? i jak dlugo trzeba na to czekac? troche sie tym martwie bo dosc intensywnie sportowo spedzam czas wolny i chce wrocic do tego trybu jak juz sie wszystko zagoi.
krates - dzieki za uwage odnosnie nazwy :) jakkolwiek spotkalam sie z taka i taka pisownia, prawde mowiac nie do konca jestem przekonana ktora jest poprawna. a moze obydwie? ;)
pozdrawiam, madzia

I used to read, but it's faster to make up stuff... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
poprawna jest tylko jedna.

okres rekonwalescencji to okolo 1 - 2 miesiace. w zaleznosci co tam ci w srodku robili

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Usunięty przez krates za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2

I used to read, but it's faster to make up stuff... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
proponuje zajrzec do ksiazek anatomicznych albo ortopedycznych...

w srodowisku lekarskim mowienie "lękotka" to jak mowienie "przyszlem"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
w jakim sensie moja wypowiedz naruszyla pkt.1 regulaminu? nie bylo w niej nic obrazliwego i takowej intencji nie mialam.

I used to read, but it's faster to make up stuff... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
punkt 5

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
odnośnie łąkotki mam pytanie jak jest teraz po zabiegu mnie czeka on jutro i zastanawiam się czy nie odżałować parę groszy i nie sprubować prywatnie np podszyć w prywatnej klinice itp . jak radzisz?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile mozna brac domowe ZMA

Następny temat

pomocne czy szkodliwe do opalania?

WHEY premium