SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

usunięty temat z targowiska

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
Witam
Piszę w takiej sprawie
jakiś czas temu zakładałem temat w targowisku w którym sprzedawałem johimbinę. założyłem go zarówno tutaj na SFD jak i na forum bliźniaczym, na insomnii. Tutaj usunięty został on przez rippera, a jako uzasadnienie coś w stylu ze nie można tym handlować bo mało kto w Polsce to sprzedaje. śmieszne? - co najmniej śmieszne uzasadnienie.
na insomnii temat został przeniesiony do wielkiej rady i tam mi bull ładnie wyjaśnił ze nie chce po prostu żeby przez forum było to sprzedawane itp, ,żebym zrobił aukcje na allegro i dal w targowisku jedynie link informacyjny.

tak tez zrobiłem, aukcja na allegro jest, johimbina się tam sprzedaje i nie tylko ja ja tam wystawiam, jest kilka aukcji z tym produktem, nie są usuwane przez serwis allegro, yohimbina jest całkowicie legalna w Polsce itp. na insomnii temat wisi teraz już bez żadnych problemów, a tutaj ripper znowu usunął i od 2-3 dni nie odpowiada powiadomkę z pytanie dlaczego, z wyjaśnieniem sytuacji itp wiec zakładam temat tutaj.
mam nadzieje ze wypowie się ktoś bardziej kompetentny od rippera. nie potrafi mi w żaden sensowny sposób wyjaśnić dlaczego usunął mój temat wiec może ktoś inny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Yohimbina to lek. Żeby móc obracać lekami trzeba mieć na to papiery.
Ty natomiast wciskasz underową podróbę.
Że na allegro to tolerują to nas nie interesuje - prawdopodobnie nikt nie zasięgnął języka co wciskasz ludziom.
To raz, a dwa - podpis znika.
Jak gdzieś jeszcze są tematy tego gościa to usunąć - lub podać to usunę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
dziękuję bardzo za ocenę moich kompetencji
może byłbyś w stanie przedstawić jeszcze mój portret psychologiczny?
uzasadnienie podałem akurat inne ale ponieważ zauważyłem już, ze moje słowa do Ciebie nie trafiają ostatni mail przesłałem do Banana z prośbą o wyłożenie Tobie jakimś przystępniejszym językiem (może pisze jakieś niezrozumiałe te maile)
widocznie Banan nie odebrał jeszcze poczty stąd brak odpowiedzi

a podpis masz usunąć albo osobiście sprezentuję Ci dożywotniego bana
pzdr.

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2010-05-09 18:57:07

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jaką metodą jest otrzymywana johimbina?
jaką gwarancję czystości dajesz? i jaką gwarancję, że jest to joha? widma?
z tego co pamiętam, w temacie o johimbinie w dopingu, nie znałeś podstawowej terminologii chemicznej, więc śmie wątpić w Twoje kompetencje, jak już o nich mówisz.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-05-09 18:58:14

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ponownie powtarzam
nie ma zgody na dealerke tego na sfd/inso

allegro ma to w dupie
ale to nie znaczy, że my idziemy tą samą drogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
ok, popdis wywalony
ripper widziales? to jest wyjasnienie, ucz sie
koniu mam czysty proch, calosc jest mieszana i kapsulkowana w firmie ktora sie tym zajmuje profesjonalnie
gwarancje czystosci? moge ci dac taka sama jak kazdy under ktory bierzecie, napisane jest na etykietce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
przepraszam, ale przez weekend nie było mnie on-line
dopiero teraz doczytałem pocztę - ale widzę , że już sprawa wyjaśniona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
aha,
myślałem, że sam w piwnicy klepiesz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
no sam
tyle ze nie w piwnicy a profesjonalnie
tzn po znajomosci jest robione przez taka wieksza firme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Dziękuję Pafiel za złote rady będę je sobie zapisywał w specjalnym zeszyciku od dzisiaj
a Ty przeczytaj jeszcze raz mojego maila

zadałem sobie trud odnalezienia go:
"Mimo wszystko nie uznaje Yohi jako suplement bezpieczny stąd moja kasacja Nawet jeśli nie ma regulacji dot. tego suplementu nie znajdziesz go raczej w żadnym sklepie z odżywkami

Pzdr."


nie rozumiem co jest w nim niejasnego

(od razu jakby ktoś miał się czepiać chodziło mi o sklepy sieciowe, nie internetowe gdzie pozwalają sobie na dużo więcej. A to wynikało z mojego poprzedniego maila).
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
zasadniczo to jest sprzedaż hurtowa a nie kilka sztuk i za to juz temat powinien lecieć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dział-Szybkie pytanie

Następny temat

BANAN ZRÓBCIE COŚ Z TYM

WHEY premium