sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

usunięcie tematu -test supli

Wysłana -
Witam, chciałbym się dowiedzieć z jakiego powodu został usunięty temat, w którym chciałem testować suplementy.

Test był pod tym linkiem: http://www.sfd.pl/[TEST]_Test_suplementów_WK_Nutrition-t1127377.html 
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
na maila przypisanego do konta na pewno przyszedł mail, gdzie wpisany był punkt regulaminu który został złamany => REGULAMIN

temat narusza punkt 7 regulaminu forum:

'Na Forum zabrania się:
pkt. 7: Zamieszczania reklam (nazw) konkurencyjnych serwisów, jak również serwisów komercyjnych, sklepów i firm, które nie mają opłaconej reklamy w postaci banera na Sportowym Forum Dyskusyjnym. Niedopuszczalne jest umieszczanie wypowiedzi bez żadnej wartości merytorycznej - zawierających wyłącznie reklamę.'

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-09-04 11:07:11
Wysłana -
Nigdzie nie podałem nazwy innego portalu.

Idąc dalej- jeśli robiłem test DY black bombs to było ok, a z tego co wiem, to DY nie ma opłaconej reklamy na SFD.

Więc w czym problem?
Wysłana -
w tym przypadku akurat chodzi o produkty konkurencji, a nie o stronę - suple Doriana są sprzedawane w sklepie SFD więc nie ma i nie było z tym problemu

dodatkowo proszę zmienić podpis, gdzie widnieje podpis do usuniętego tematu

zmiany podpisu dokonujemy => TUTAJ

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-09-04 11:09:53
Wysłana -
Ludzie stosują suple firm, które nie są sprzedawane w sklepiesfd i otwarcie piszą o tym w dziennikach i nie ma problemu.

No ale dziękuję za odpowiedź.
Wysłana -
WK to konkurencja, więc każde promowanie ich strony/działalności/produktów nie będzie tutaj tolerowane. Pozdrawiam.
Wysłana -
test glosow
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź