SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

usg kolana wyniki

Wysłana -
Dlaczego się nie wybierzesz na terapię tylko liczysz że wyleczysz się tabletkami p/bólowymi ? Niestety czekanie nie działa na Twoją korzyść.
Wysłana -
Będę musiał zapisać się na wizytę prywatną do dobrego terapeuty. Czy zrzucenie wagi dużo pomoże? Przy moich problemach..kręgosłupi to kolano myślę, że waga powinna być odpowiednio niska. Obecnie niestety zapuściłem się 89 kg przy 178 cm. Myślę,że okolice 75 w tym przypadku to minimum. Z drugiej strony boję się podejmowac aktywności typu bieganie z powodu tego kolana ale ostatnio jest trochę ćwiczeń z masą własnego ciała i dużo marszu.
Wysłana -
tomcio.xx
Będę musiał zapisać się na wizytę prywatną do dobrego terapeuty. Czy zrzucenie wagi dużo pomoże? Przy moich problemach..kręgosłupi to kolano myślę, że waga powinna być odpowiednio niska. Obecnie niestety zapuściłem się 89 kg przy 178 cm.

diete możesz oczywiście wprowadzić bo jeśli to nie dobra jakościowo masa to jest trochę za dużo ale to w szerszym pojęciu a nie bezpośrednio doraźnie na obecne dolegliwości, aktywności jakiejś większej nie podejmuj przed wizytą u specjalisty bo możesz sobie pogorszyć , daj znać skąd jesteś może będę mógł polecić kogoś sprawdzonego.
Wysłana -
Chętnie skorzystam ze sprawdzonego ortopedy bądź fizjo :) jestem z Zielonej Góry.
Wysłana -
Wysłałem namiary w wiadomości prywatnej
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź