SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ultradzwieki laseroterapia czy to cos pomaga?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10905
Siemka. Mam od ortopedy na bol stawu lasery i ultradzwieki po 10 zabiegow na kolano mam tez 10 ultradziwekow na kolano przeciazone. da to cos? miał ktos takie rzeczy robione? jedna wizyta 10zł czyli łatwo policzyc ze musiałbym wydac 300zł. dla mnie to troche sporo, wolalbym wiedziec czy jest sens
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
w zależności od dolegliwości.
Do ultradźwięków zaopatrz się w jakiś dobry żel przeciwzapalny.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
W ramach NFZ masz zlecone..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Jeśli masz płacić za to 300zł to lepiej idz prywatnie do jakiegoś dobrego fizjo. Chyba ze to na NFZ to możesz próbować. Są różne opinie co do skuteczności fizykoterapii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10905
nie to nie jest w ramach nfz niestety. Zdecydowałem że spróbuje tych zabiegów, mam nadzieje że mi pomoże. Za 2, 3 tygodnie napisze na forum jakie są efekty tej fizykoterapii. dziekuje Wam za odpowiedzi i zainteresowanie tematem. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
szanse na powodzenie są marne,potrzeba ci trafnej diagnozy-fizykoterapia to może być uzupełnienie terapii.To tak jakbyś lał benzynę 98 oktanów do auta w którym nierówno pracuje silnik,w nadziei,że to go uleczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol szyi po siedzeniu przy komputerze

Następny temat

witaminy?

WHEY premium