SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ultra energy + beta alanina - 1 dzien

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
Witam, dzis uzylem pierwszy raz przed wybieganiem (1h-9km), tych srodkow 3g beta alaniny oraz 1 tabsa ultra a po 30min 2 tabsa, bo nie czulem pobudzenia, a po ok 15 min biegu zaczelo mi sie odbijac tymi srodkami oraz czulem sie jakbym mial zaraz zwymiotowac... Ogolnie bede dawkowac 6g bety dziennie prze i po treningu, a w dnt rano oraz chcialem 1 tabse ultra, ale chyba bd musial 2 brac. Ile czasu przed bieganiem brac to, aby tak sie nie czuc? Czy to przejsciowe, oraz mam pytanie po jakim czasie dziala ultra energy i ile dziala?

Zmieniony przez - nicniewartekonto w dniu 2014-10-08 19:51:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
czas działania zależny jest od osobniczej reakcji organizmu, wrażliwości na pobudzacze, stopnia wypełnienia żołądka, stosowania innych środków pobudzających, masy ciała, tempa przemian metabolicznych, posiłków oraz płynów spożywanych w okolicach czasu suplementacji - ilość zmiennych można dosłownie mnożyć na pęczki, nie jestem więc w stanie udzielić jednoznacznej i satysfakcjonującej Ciebie odpowiedzi

Co do "odbijania", myślę że główną przyczyną było tutaj:
a) zbyt mocne wypelnienie żołądka(za późno/za ciężki posiłek przedtreningowy)
b) wypicie napojów gazowanych
c) w zbyt małej ilości "popicie" kapsułek


Radzę rozpocząć suplementację UE od 1caps (popijając min szklanką płynu, jak wszystkie tabletki/kapsułki, w razie porzeby, z biegiem czasu zwiększając porcję

czas przyjęcia pobudzacza - polecałbym około 40min-1h przed planowanym wysiłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
A branie bety 3h przed treningiem czy godzine cos zmienia? Czy wazne jest tylko utrzymanie dziennej dawki?

// nie wiem czemu nie moge dac Ci soga :/

Zmieniony przez - nicniewartekonto w dniu 2014-10-08 21:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
Mam jeszcze pytanie co do tej bety. Ile czasu brac 6g przy 87kg aby osiagnac 100% karnozyny? I potem jak ja utrzymac na takim poziomie? Jakim dawkowaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
dawkę 5-6g traktowałbym jako stałą
Co do utrzymania "100% karnozyny", nikt nie jest w stanie tego zagwarantować, chociażby z racji tego że organizm każdego z nas jest inny i może ją produkować w innych ilościach ale sądzę ze cykle rzędu (podobnie do kreatynowych_ 2 miesięcy będą najbardziej odpowiednie



Polecam przeplatać cykle kreatynowe przeplatać tymi opartymi na BA
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Beta alanine + ultra energy

Następny temat

d.t w dążeniu do bycia lepszym

Wiecej