SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uderzenia gorąca, potliwość, nerwowość

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6884
Siemka mam dowas prosbe niewiecie co moze byc przyczyna tego ze od jakichs dwoch lat mam straszne jazdy ze soba tzn poce sie niesamowicie jak ide gdziekolwiek jestem strasznie nerwowy duszno mi mam wybuchy goraca serce mi strasznie szybko bije i pare innych bylem na badaniach jakis czas temu ale w sumie nic nie wykrylo niewiem moze trzeba zrobic jakies konkretne co otym myslicie... dzieki z gory za odpowiedzi to juz sie robi powoli wkurzajace
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam



Te objawy, o któych piszesz mogą mieć wiele przyczyn. Powinieneś skonsultować się z lekarzem, który zrobi odpowiednie badania i znajdzie problem.


Jakie mogą być potencjalne przyczyny ?

Zimne poty, zasłabniecie czy często drżenie rąk mogą świadczyć o spadku poziomu cukru we krwi. Taka sytuacja zdarza się wielu osobom, jednak najcześciej dotyka diabetyków. Jeśli odczuwasz dodatkowo częste zmęczenie, nasilone pragnienie czy częste oddawanie moczu to wypadałoby się zbadać pod kątem tarczycy.
Choć zalecam co jakiś czas wykonywać profilaktyczne badania poziomu cukru we krwi, nawet gdy nie odczuwamy takich symptomów.

Istnieje jeszcze prawdopodobnieństwo, iż masz problemy w obrębie tarczycy. Tutaj, by zdiagnozować problem, należy wykonać badania poziomu hormonów takich jak tsh, ft3 i ft 4. W przypadku niedoczynności tego gruczołu możesz mieć zimne stopy i dłonie. Natomiast w przypadku nadczynności będziesz odczuwał nadmierne ciepło, uczucie gorąca lub jego uderzenia.




Pozdrawiam





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-20 08:41:20

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1201
a w jakich konkretnie sytuacjach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1201
wiesz co, ja tez tak kiedys mialem,( okres kiedy bylem wyczerpany fizycznie i psychicznie- treninigi, nauka) malo odpoczynku...dodatkowo jeszcze mialem gigantyczne problemy z oddychaniem( diagnoza otolaryngologa- naczynioruchowy niezyt nosa albo nerwica) ale mi to przeszło Bogu Dzieki...trwalo dziesiec miesiecy...z głowa bylo u mnie wszystko okej i bylem w pelni swiadom tych napadow ale nie moglem nic zaradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4576
Bra może masz nadczynność narczycy, objawy sie zgadzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6884
Dzieki za odpowiedzi mozliwe ze to tarczyca bo moja mama i tato maja moze to dziedziczne bede musial zrobic na nia badania w kazdym razie kijowo strasznie sie czuje nigdzie nie moge isc i jestem juz tak tym skatowany ze doslownie ide i mysle ze ludzie sie namnie dziwnie patrza bo sie zemnie leje ciagle;/ i sie cholernie denerwuje mam strasznego agresora ale nie biore koksu wiec to nie od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4576
Bra ta choroba nie jest dziedziczna.
Zresztą sam kiedyś miałem cos podobnego ,ale to latem i tez odczuwalem to co Ty teraz,pociłem sie jak świnia.Nigdzie nie chciałem isc wolałem siedziec w domu bo ****a szlag mnie trafiał, najpierw sie pociłem , potem byłem na to w****iony i agresje miałem ze****, najlepiej to kazdego kto sie na mnie spojrzy bym nap*****lał ,ale powstrzymywałem sie.
Czekam do następnego lata , a teraz zbieram mase i nie bede sie juz powstrzymywał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6884
hehe ta tylko ze ja tak mam okragly rok a wlasnie najgorsze jest to ze najpierw sie poce a pozniej poce sie znowu z nerwow ze ktos sie namnie patrzy ze spadlem:P i tak wkolko Macieja hehe i jeszcze od 2 tygodni teraz mam ciagle 37 stan podgaraczkowy przekrce sie i ch...;p
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Zbadaj TSH.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
Ciekawe co wyniknelo z tego Bra jak jestes na forum to odpisz bo ciekawi mnie to bo mam podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 263
napiszcie jak temu zaradzić, bo juz myślałem ze jestem neinormalny :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano - więzadło

Następny temat

bol:(:(

WHEY premium