SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uderzenia gorąca, potliwość, nerwowość

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
hej ja to samo mialem od nadkwasoty i refluksu zolciowego, poprostu wez raz 40 mg controlocu i zobaczysz czy ci przejdzie,
to samo z nadcisnieniem co z tego ze masz w normie ,ja gdy wezme tertensif sr to tez sie robie chlodny i spokojny,zbadaj tez pozadnie tarczyce i testosteron, bo niski testosteron daje takie objawy uderzenia goraca jak u kobit menopauza
moze masz tez stan zapalny przewlekly ,jaka masz temperature?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Witaj,

Tak właśnie mam zamiar w środę poprosić lekarza o skierowanie na badania testosteronu itp. oraz ponownie tarczycy ! Bo to wszystko mnie niepokoi strasznie - potliwość niesamowita szczególnie przy wysiłkach, dodatkowo nie mogę zbudować od kilku lat siły oraz masy mięśniowej na siłowni, mimo iż jadałem naprawdę dużo 4000-4500kcal przy wadze ponad 70kg, czyli coś po prostu jest na rzeczy z hormonami u mnie, dlatego muszę to koniecznie zbadać, bo chce żyć w końcu jak normalny człowiek i budować się na siłce , a nie za co się zabiorę to i tak nie da mi widocznych efektów

Dodatkowo bardzo utwierdzam się w przekonaniu,że mam coś z hormonami po tym jak pojawiają mi się rozstępy, mimo że jakiegoś przyrostu masy znacznego nie odnotowałem !!

Temperaturę mierzyłem przed momentem po zjedzeniu śniadania i wypiciu zielonej herbaty = 36,6 stopni

Jeśli chodzi o stan zapalny, OB wyszło mi 3 na badaniach krwi robionych miesiąc temu.

Jeśli chodzi o nadkwasote, to wiesz co nie odczuwam jakiś niepokojących bólów brzucha i nie przypominam sobie takich, no chyba że po tym wiele nie wywnioskuje

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
a czy macie jakies zawroty głowy,jakieś mroczki lub rozmazany obraz i mrowienie w głowie przy tym uderzeniu gorąca?
2

tom888

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Nie, nic z tych rzeczy, choć zawroty głowy czasem występowały przy silnych skłonach, czy choćby robieniu mostka to tak

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Siema. Czas odświeżyć wątek napadów gorąca i swędzenia. Ja mam te napady w różnych sytuacjach. Jak się smieję , zmieniam pomieszczenia( z ciepłego na zimne i odwrotnie), jestem w sklepie, na dworze to mam uczucie yyy jakieś takie dziwne zaraz stresuję się, nieraz jak gadam to walnę jakąś głupote ze stresu i mam chrypę :O . Po za tym obecny przy tym napadzie gorąca jest pot głównie głowa tam gdzie włosy, klatka piersiowa, plecy, czoło no i nogi, tyłek no i swędzenie w tych miejscach głowa szyja klatka piersiowa. Jeszcze wkurzający jest łojotok na twarzy, mam trądzik a raczej ten łojotok to mnie też stresuję bo ani tu wyjść :/. Zauważyłem, również że jak jestem z lekka z nietrzeźwiony albo trochę bardziej to czuje looz, jak sie pije browarki, później w domu to zaczyna robić sie gorąco jak to po alko. Wódki nie piję od dawna, bronków zresztą już też nie. Komu się udało to przezwyciężyć? Pomocy!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
bez kitu. ja tez mam wszystkie takie objawy, tylko ze ja sie nie poce normalnie tylko to jest cos w stylu zimnego potu....poprostu uderzenia goraca. i jeszcze mnie boli z tylu gluwy mniej wiece na dole. bol nie do wytrzymania....
dzieki za odp :*

Zmieniony przez - ziemniok w dniu 2008-11-02 15:20:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
Odświeżam temat bo mam dokładnie to samo co już zostało tutaj napisane. Wszystkie badania dobre itd. Zmagam się z tym od ponad 2 lat.

Bartek napisał:
Nigdzie nie chciałem isc wolałem siedziec w domu bo ****a szlag mnie trafiał, najpierw sie pociłem , potem byłem na to w****iony i agresje miałem ze****

dokładnie mam teraz to samo.


roberto_83 napisał:
ja mialem ost napady dusznosci i goraca zwlaszcza wieczorem


też miałem tylko wieczorem przez pewien czas, a teraz kiedy zaczęła się szkoła to mam od rana do wieczora, szczególnie w szkole jak siedzę w ławce. Jest mi gorąco w twarz, jestem cały spocony od stóp do głowy.


leo02 napisał
a czy macie jakies zawroty głowy,jakieś mroczki lub rozmazany obraz i mrowienie w głowie przy tym uderzeniu gorąca?

też mam mrowienie w głowie, coś na wysokości ucha, takie swędzenie i nawet grzebanie patyczkiem w uchu niezbyt pomaga.


Darekldz napisał
zmieniam pomieszczenia( z ciepłego na zimne i odwrotnie),

też tak mam.


Do tego przy wysiłku fizycznym czuje się taki osłabiony, poce się nadmiernie, jestem cały czerwony na twarzy choć inni więcej biegają i są normalni (nie chodzi siłke).

Zaczęło się wszystko od szybkiego bicia serce ale to już tak bardzo nie przeszkadza. Duszności też były i nie mogłem łapać do końca tchu i to występuje nadal ale tylko kiedy jest mi gorąco bo praktycznie to wyleczyłem. Teraz też mam takie drętwe dłonie, takie poczucie jakbym miał sine palce. Miałem okresy gdzie przez 1-2 tyg. miałem wyższe ciśnienie ale wszystko mijało.

Biorę Zoloft i tam występują takie działania niepożądane ale biore go już ponad pół roku, a one zazwyczaj występują na początku leczenia. Lekarz mówi że nie jestem na nic chory ale większość tych leków była na depresje. Wykluczałem sobie jakąkolwiek nerwice ale jednak sądzę że to może być nerwica. Na co dzień jestem normalnym chłopakiem ale nerwica wychodzi właśnie z tego że się pocę, serce szybciej bije, mam duszności itd.

Jeżeli sobie ktoś z tym poradził to niech napiszę w tym temacie. Wizyte u lekarza mam za 8 dni, a trzeba jakoś do niej dociągnąć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,jestem tu świeży ,temat jak widzę już dawno nie aktywny wszyscy już chyba ozdrowieli tylko nikt się nię pofatygował napisać jak to zrobić żeby te objawy ustąpiły.Mam tak jak wszyscy co tu pisali napady gorąca,pocę się strasznie nawet jak jest zimno,serce też mi wali jak głupie .U siebie myślałem ze to może dlatego tak jest ze sporo piłem alkoholu wcześniej ,sporo przytyłem jestem mało aktywny sportowo,ostatnio wziołem się za siebie ograniczyłem alkochol ,tłuste jedzenie i nawet zaczołem ćwiczyć .Z góry dziękuję za jakie kolwiek odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1861
Z moich przygód z lekarzami, to mogą być dwie przyczyny takich objawów:
1. Problemy natury zdrowia fizycznego: problemy z tarczycą, poziom hormonów w organizmie, przewlekła infekcja etc.
2. Problemy natury psychicznej: nerwica, depresja, zaburzenia lękowe etc

Sugeruję iść do porządnego psychiatry, i z nim pogadać - na pewno nie zaszkodzi, a jest w stanie wiele pomóc.


Zmieniony przez - tomaszlach86 w dniu 2018-05-03 14:39:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na przyszłość przed udzieleniem się w temacie , proszę spojrzeć na jego datę ten jest sprzed kilku lat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano - więzadło

Następny temat

bol:(:(

WHEY premium