SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uderzenia gorąca, potliwość, nerwowość

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 700
Ja mam tak ze mi rece dretwieja,nie moge zlapac do konca tchu,serce mi wali jak mlot,problemy ze snem mialem wszystkie badania i wszystko ok lekarz mowi ze to nerwica a ja i tak wbijam sobie do glowy jakies choroby:P ma ktos patent na nerwice;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
jest patent na nerwice - terapia u psychologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6884
Narazie niebyłem u lekarza z tym konkretnie ale za kazdym razem jak szedlem do lekarza z normalna choroba to odrazu kazdy mi mowil ze mam nerwice i jestem przewrazliwiony aczkolwiek niemial zadnych badan zeby to potwierdzic jesli chodzi o nerwice poprostu to widział. No coz ale zapewne tak jest. Niema pojecia co z tym zrobic jesli chodzi o psychologa to chyba jak kazdy facet mam do tego zle podejscie i niechce isc aczkolwiek jak tak dalej bedzie to chyba sie zmusze bo zwarjuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 76 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 516
Cześć, jestem tu pierwszy raz, ale mam ten sam problem... jestem w trakcie diagnozowania tego u lekarzy, mam nadzieje na szybką poprawę... czy macie z tym związanie uczucie kołatania serca??

Sport jest sublimacją popędu do przyglądania się i tendencji: sadystycznych, ekshibicjonistycznych, homoerotycznych i erotyki ruchowej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13124
ja mialem ost napady dusznosci i goraca zwlaszcza wieczorem ale bywalo tez ze siedze w kinie z kumpela i nagle mnie dopadlo..z tym ze ja mam alergie na pylki,kurz wiec mozliwe ze to przez to..trzeba sie wtedy uspokoic i nie panikowac tylko pomyslec o czyms przyjemnym hehe

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Gówniane uczucie - też z tym mam problem, z sercem już sobie poradziłem

Mam masakrę nadal z potliwością, przejdę się do sklepu i już jestem cały mokry, nogi całe wilgotne, skarpetki mokre, podkoszulek mokry - nie wiem co to jest, mam to od kilku lat

Robiłem sporo badań ale wszystko w świetnym stanie, tarczyca ok , mocz , krew super, rtg ładne!

Stosowałem te jakieś zasypki, moczyłem nogi w jakimś tam ziołach , jakieś spraye były i teraz ten Antidral a i tak widzę g**** pomaga

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
Zalezy w jakich sytuacjach to masz. Ja kiedys w czasie dojrzewania dostawałem takiego czegosc jak przechodziła obok mnie jakas grupa osob, badz zwracałem na siebie uwage. U mnie była to fobia społeczna.

Zmieniony przez - pan_iks w dniu 2008-06-13 16:08:47

Zmieniony przez - pan_iks w dniu 2008-06-13 16:09:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli tarczyca ok to
1.nadcisnienie
1.nadkwasota powoduje takie objawy
2.niedobór sodu-rozrob lyzeczke soli w szklance wody i wypij i zobaczysz czy przejdzie,wez tez controloc na nadkwasote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 76 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 516
z tą nadkwasotą wydaje mi się to dobrym kierunkiem... mam czasami tak że rano jak nie wypije herbaty i coś zjem to taki palący ból w nadbrzuszu mi się pojawia... nie jestem fachowcem, ale wydaje mi się że to może być problem z kwasami w żołądku

Sport jest sublimacją popędu do przyglądania się i tendencji: sadystycznych, ekshibicjonistycznych, homoerotycznych i erotyki ruchowej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Nie, nie mam takich problemów natury psychicznej i emocjonalnej , że bardzo denerwuje się przechodząc obok ludzi

Ciśnienie 115/70 mierzone dwa dni temu , a sodu to właśnie od pewnego dłuższego okresu starałem się unikać bardzo malutko sole potrawy, większość sodu i tak już jest w potrawach z tego co czytałem , więc nie wiem czy brak mi sodu :) Na badaniach wyszedł mi dość wysoki sód, w normie ale wysoki !

Co do nadkwasoty nic mi nie wiadomo



Zmieniony przez - Pro_Mass w dniu 2008-06-14 22:37:35

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano - więzadło

Wiecej