SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uda, posladki, cwiczenia i dieta - nowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie! Od paru dni podczytuje Waszą grupę. Fascynuje mnie Wasze sportowe zacięcie. Wiem, ze potraktujecie mnie jak wapniaka - jestem od wielu z Was sporo starsza :(, ale mam nadzieję, ze pomożecie i wytłumaczycie wiele nurtujacych mnie kwestii. By i w moim wieku miec dosc ładną sylwetkę rozpoczełam cwiczenia oraz diete. Niestety nie znam sie ani na doborze cwiczen ani na doborze potraw. Zależy mi na poprawie kształtu ud i posladków a konkretnie ich wyszczupleniu. Obecnie 3 razy w tygodniu chodze na spinnig, 2 razy w tygodniu na siłownie i staram sie choc nie zawsze mi to wychodzi choc raz w tygodniu byc na pływalni. Poza tym wycofałam z mojego menu słodycze i mieso, nadrabiając warzywami, białym serem i ryzem. Prosze o pomoc w doborze cwiczen na siłowni, gdyz obiekt na ktory uczęszczam nie jest profesjonalny i brak tam kompetentnej osoby.

iza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jee pierwszy jestem

#################
#Barlinek ruless#
#################
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Iza
no nie przesadzaj
jestes raptem 4 lata starsza ode mnie

-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Zacząłem dzisiaj poważnie ćwiczyć i już mam tego dość. Mdłej mieszaniny w postaci suplementów, treningu i poważnej ilości spożywanego pokarmu. Zastanawiam się czy to mas sens.

--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=56972
tutaj Si2 podaje linki do najczesciej omawianych tematow - bardzo ciekawe

W ogole to poczytaj troche forum, porozgladaj sie
Bardzo duzo rzeczy zostalo juz napisane.

I zapraszamy z bardziej konkretnymi pytaniami

-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Zacząłem dzisiaj poważnie ćwiczyć i już mam tego dość. Mdłej mieszaniny w postaci suplementów, treningu i poważnej ilości spożywanego pokarmu. Zastanawiam się czy to mas sens.

--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
i nie bardzo wiem co Ty chcesz wyszczuplac....
przy takim wzroscie i wadze.....
chyba chodzi Ci bardziej o uksztaltowanie "kochanego cialka" a nie zrzucanie wagi

-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Zacząłem dzisiaj poważnie ćwiczyć i już mam tego dość. Mdłej mieszaniny w postaci suplementów, treningu i poważnej ilości spożywanego pokarmu. Zastanawiam się czy to mas sens.

--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak... niekoniecznie chce wyszczuplec... Zalezy mi najbardziej na "zamianie" tkanki tłuszczowej z ud i posladków na mięśnie.

iza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na uda polecam półprzysiady i wypady, ale koniecznie musisz je robić prawidłowo, inaczej zniszczysz kolana, a efektu i tak nie będzie. Aby nogi naprawdę były ładne musisz ćwiczyć wszystkie grupy mięśniowe równomiernie, pamiętaj,że przednia część uda jest najsilniejsza, a przywodziciele najsłabsze. Najlepiej wybierz się na zajęcia typu TBC, ABT Body Sculpt (różnie się nazywają w różnych klubach) do dobrego instruktora. Nie przesadzaj z obciążeniem, bo możesz zamiast wyszczuplić uda za bardzo je rozbudować, poza tym polecam rower i pływanie stylem klasycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Iza04 nie wykluczja miesa(chudego) totalnie ze swojej diety(cenne bialko, ktore pomoze ci w twojej transformacji).Potem powrzucam wiecej linkow.Albo cos sama ci podesle.

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iza, 182 cm i 62 kg to tak naprawdę lekka niedowaga (BMI = 18.7)

A o traktowanie się nie martw - jako mega-wapniak w tym dziale mogę Ci powiedzieć że te dzieciaki dookoła sa całkiem okay Czasem tylko coś napiszą o "jesieni sredniowiecza" ale tak generalnie to są przemili i bardzo pomocni



Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cóż... może to niewielka niedowaga, ale czuje sie z tymi kg znakomicie :). Wracając do postów koleżanek to: faktycznie poczytałam sobie troszke o odżywianiu i zaczęłam jadać gotowaną piers drobiową. póki co to wszystko z mięsa jakie dam rade w siebie wcisnąc;). No i dziekuje za zestaw cwiczen na nóżki, mam nadzieje, ze juz niedługo staną sie piękne.

iza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby - efektywność

Następny temat

ODCHUDZANIE PO RAZ KOLEJNY

WHEY premium