SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ucieczka jak na filmie ...co zrobić

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2975
Witam wszytkich otóż spotkała mnie dzisiaj nieciekawa sytuacja z ktorej sie śmiałem pozniej chociaż nie ma z czego... zaczne od początku

pojechałem sobie autem do M1 z laską na zakupy pochodziliśmy sobie troche , ale stwierdziłem że pojedziemy sobie jeszcze do PLATANA zjeżdzam z autobany i mam znak ustąp pierszeństwa wiec patrze czy nic nie jedzie jakies auto z 100m ode mnie wiec spokojnie jade i ujechalem po skręcie jakies 20m a te auto za mnia hamuje i klaksonem mi daje po garach mysle sobie co za poj..b wiec mu pokazalem fakalca ..i to był mój bład po nagle te auto a była to astra ...(jechałem cienkolem 700) patrze a w aucie 3 kolesi lipa i wychamowuja centralnie na drodze gdzie auta jada żeby mnie zatrzymać myśle sobie jade z laską pewnie by jej nic sie nie stało ale ja bym miał buty i jeszcze auto by ucierpiało wiec piz...a i wyprzedzam ich i skrecam w prawo a oni za mna wyprzedzaja mnie i zas wychamowuja zebym ja sie zatrzymał koles pojechal 50m dalej postawił auto bokiem i wysiad kolo i biegie na mnie wiec ja na ecznym i zawracam i gaz ..pojechałem do centrum ale wjechalem w slepą uliczke i zawracam a kolesie na piskach zatrzymuja sie i koles otwiera drzwi wiec na nic nie patrząc jade na niego na ful gazie i gdyby kolo nie zamknął drzwi to bym mu je urwał wtedy najważniejsze dla mnie bylo moje i panny zdrowie i jade z 70km mijając auta jak w pościgu zjechałem na droge szybkiego ruchu gdzie 400m dalej miałem zjechać na expresówke prosto do domu ale patrze a kolesie jada za mnie i koles dojeżdza do mnie i proboje mnie zepchnąc na bandy wiec nie dałem sie i skręcam w jego strone koles odbił ale wyprzedził mnie i zas mnie wychamowuje ale juz dojeżdzaliśmy do tego skrętu na expresówke koleś penie pomyslał ze chche skręcic ale zjechałem na środkowy pas żeby go zmylić i tuż przed roswidleniem bez kierunkowskaża z innego pasa zjechałem a koleś kawałek dalej zatrzymał sie pewnie chciał zawrócić ale to była jednokierunkowa a za nami auta jechały już wiec spokojnie dojechałem do domu odwożąc laske do chaty po drodze ...powiem wam że k...a ***..e poje...y kolesie jacyć nieźle psychiczni byli zeby mnie tyle gonić aż strach pomysleć co by było jak bym nie był zwinnym i opanowanym kierowcą :P ale dałem rade i to się liczy ...pewnie bym dostał nieźle wje..ne .....
i teraz pytanie czy może kupić sobie kija samobija albo pistolet gazowy ...bo sami widzićie nawet w aucie nie można być bezpiecznym ...pokazanie tego fakalca to był być może błąd ale kurde nie jeden z was by się wkorzył

musze wziąśc się za ostry trening bo ostatnio nie było czasu ..trzeba być silnym i dużym żeby chociaż budzić respekt .. no i jakis kij pod siedzeniem ...teraz mi sie udało ale życie jest nieprzewidywalne w sytuacjach i kiedyś może być inaczej jak sytuacja sie powtórzy mam nadzieje że nie powtórzy sie hehe...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
Niezłego masz tego cienkiego jak Astrze uckiekłeś . Miałem podobną Sytuacje kiedyś. Jechałem sobie Fiatem Uno 1.1 z kolegą przez jakąś wieś i nagle wyprzedza nas na trzeciego jakiś stuningowany trabant a za nim również stuningowany maluch. Jechali przed nami aż do autostrady czyniąc niezły zament. Na autostradzie wprzedzam ich a kolega który siedział po prawej stronie pokazał wymowny gest w ich strone (jak to się mówi "popukał się w czoło"). To był błąd . W trabiku siedziało 2 kolesi i 2 panny w malaczu 3 kolesi - przewaga liczebno była po ich stronie . Całego pościgu nie będe ospiywał bo nie mam talentu literackiego. W każdym razie ominąłem korek poboczem hehe - polecam ten sposób, teraz robie tak zawsze (najpierw się zatrzymałem gdy tamci wysiedli i zaczeli dobijać się do auta wrzuciłem wsteczny, prawie przejechałem jednego i myk na chodnik )
Po***y się zdarzają, nie ma sięco przejmować ino kupić lepsza furę . Dla takiej 10 letniej BMW 3 z wypasionymi alumami i spojlerem pewno mieli by respekt

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
O kurva dobre swiry z kolesi . Za***ista akcja , normalnie jeszcze brakowalo tylko zeby ktos bron wyjal. Kup sobie wiatrowke i zrob takie male okienko z tylu zamiast szyby . Bedziesz tam panne sadzal z wiatrowa i sru. Co do samej akcji pomimo ze stresujaca to dosc ciekawa. Przydaje sie czasem jakies urozmaicenie. A wiejscy piraci w trabantach i maluchach to juz przesada . Moim zdaniem powinienes sobie kupic wiatrowke , z gazowej nie bedziesz w samochod strzelal . Polska to dziwny kraj...

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
Heh, tego trabika nie zapomne. Był tak oczo***nie zielony że szok

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
KUR*A TO TY TAK UCIEKALES PRZED NAMI A MY TYLKO CHCIELISMY ZAPYTAC JAK DOJECHAC DO SUPERMARKETU!!!!

A na powaznie to grozna sytuacja.
dobrze postapiles

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
jak cię tyle gonili, to mogłeś na psy zadzwonić, że jakies pijane po***y cie gonią na ekspresówce - przypuszczam, że mogłoby to przynieśc efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
Jeśli to było domnie to odpowiem tak:

Miałem się zatrzymać przy jakiejś budce telefonicznej czy skoczyć na poczte ?? Acha, wcześniej bym musiał jeszcze kupić karte telefoniczną

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
a wiesz co to jest komórka?

ja ci pisze powaznie. Jeśli by mnie jakieś świry goniły przez kilkanaście, lub gorzej - kilkadziesiat km, to od razu bym na pały dzwonił, podał numery rejestracyjne tamtych kolesi i nawet gdyby mnie później zatrzymali i zlali po ryju, to mieliby prze***ane, ponieważ o ile ja z obitym ryjem i przypuszczalnie uszkodzonym autem stwarzam dowody przeciwko im, to oni mogą jedynie przed sądem powiedzieć, że pokazałem im faka, - na co dowodów nie ma.

Tak więc sprawa jest prosta. O ile czasem ciecia czy dwóch należy ostudzić bułą w ryja, to ryzykowanie zycia i zdrowia podczas ucieczki w ruchu ulicznym jest bez sensu - to sprawa dla policji i niech się tym zajmie. Nie jestem James Bond żeby takie akcje uskuteczniac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
"a wiesz co to jest komórka?"
HEHHEHE, ano wiem . Tylko że:
1. Zdarzenia miało miejsce ze 3 lata temu
2. Komóre mam od 2 lat (tego jestem pewny bo dziś dzwonili z Orange i pytali się czy chce pakiet darmowych minut za przedłużenie umowy )
Btw
3. Byłem początkującym kierowcą (miałem może 2 albo 3 miesiąc prawko. Dziś bym szybko zgubił takiego trabanta)

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
pea: spoko, w ogóle mój wywód był do autora postu, a jie do ciebie, - sorry za nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
Luzik. Ale przecierz się pytałem wcześniej do kogo to było

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FILMY - WALKA REALNA -> często w parterze!

Następny temat

Strefa KB w Węgrowie 5.II - kto będzie?

Wiecej