SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uchwyty do pompek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1024
siemka, nie wiedziałem gdzie zrobić ten temat więc załozyłem tu.
http://allegro.pl/item135118375_uchwyty_do_pompek_chromowane_taniej_nie_kupisz.html  ma ktoś to? daje rezultaty? jakieś efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Osoby początkujące często chciałby zmienić swoją sylwetkę. Niestety nie wiedzą jak się za to zabrać lub wstydzą się wybrać samemu do profesjonalnego fitness klubu. Każdy jakoś zaczyna, więc nie ma co się wstydzić. Najlepszy rozwiązaniem będzie wybór siłowni z dobrym sprzętem, zamiast inwestować w sprzęt domowy. Do pewnego stopnia zmienisz swoją sylwetkę, ale po pewnym czasie efektów nie będzie, a mimo to i tak będziesz musiał zagracić sobie pokój różnego rodzaju sprzętem. Same uchwyty do pompek nie wystarczą. Oczywiście lepsze to niż nic. Jednak W rzeczywistości i tak dojdziesz do wniosku, że był to czas stracony i mogłeś osiągnąć w nim o wiele więcej.

Uchwyty do pompek są sprzętem stosowanym szczególnie przez osoby trenujące z własnym ciężarem ciała, tzw. kalistenikę. W sytuacji, gdy zwykłe pompki lub różne ich odmiany nie przynoszą już efektów, potrzebujemy dodatkowy bodziec dla naszych mięśni. W takiej sytuacji uchwyty do pompek sprawdzają się dość dobrze. Pomagają one nie tylko, przy tradycyjnych pompkach, ale również przy:

- pompkach w staniu na rękach,
- pompkach japońskich,
- izometrycznych,
- pompki w różnym rozstawie uchwytów.

Wybierać można wiele wariantów, więc wybór jest duży.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 741
jakieś napewno zawsze lepiej ćwiczyć cokolwiek niż nic, uchwyty przydatna rzecz dla 'pompkarza'
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
jak masz za duzo pieniedzy to mozesz mi je dac ja z chcecia wezme te uchwyty to poprostu podwyzszenia mozesz robic rownie dobrze pompki na krzeslach to tylko poglebienie ruchu(schodzisz nizej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
lol a od czego masz ręce... chyba nie do jednej pracy dłońmi w kroku :P... A pozatym po co lepsze krzesła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2494
Hmm... Osobiście bardzo lubię sobie popompować i zastanawiam się czy sobie takich nie sprawić - dla mnie będą idealne (tak myślę) bo mam nieco "zjechane" nadgarstki i gdy robię dużo pompek na otwartych dłoniach to po treningu odczuwam ból w stawach, natomiast gdy robię na pięściach to mam zdartą skórę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
jesli stosujesz trening domatora to mozna nad tym pomyslec... zawsze troche lepiej niz zwykle pompki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1024
tak, stosuje trening domatora, nadal niestety nie wiem czy opłaca się takie coś brać, 3 dychy niby nie dużo, ale plus przesyłka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
plus przesyłka to masz na pół miecha karnet na siłownie. Nie warto kupować żadnego "pomocniczego" badziewia do ćwiczeń które zrobisz bez tego, ot co.


/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Zwykly dodatek, jak cierpisz na nadwyzke piniedzy to mozesz kupic ale zeby to cos dalo wiecej niz krzesla to nie wiem.A patrzac po opisjie aukcji

"Pompki pozwlą na utrzymanie doskonałej formy" - czyli dla mnie 45 w kablu o tak napewno pomoga

"Są ćwiczeniem, które możesz wykonywać w dowolnym miejscu. " [pompki]- np np w piwnicy 50 cm na 50 cm

"Rozwiną i wyrzeźbią Twoje mięśnie:" to juz bez komenatarza bzdura totalna z wyrzezbieniem, moga co najwyzej porpawic wyglad ale to i tak nie w tym stopniu co sadzi wiekszosc kupujacych.

"- klatki piersiowej, brzucha i barków."
klatka ok, brzuch ok- stabilizator ale barki...pompkami...

"Gwarantuje prawidłowe wykonanie ćwiczeń" nic nam nie zgwarantuje tego

" Zapewni właściwe tempo trenowanych mięśni" a co to znaczy wlasciwe? wszystko zalezne od celu i predypozycji i upodban indywidualnych plynnie da sie bez niczego robic

" Pozwoli na wykonanie pompek pod różnym kątem" no tak rozny kat = plasko [bez] i z pdopurka [lekki skos]

Podsumowujac jak ejstes swiadomy co kupujesz i ze ten opis aukcji to bzdura to kup ale jak nie amsz pojecia a kupules zachecony opisem to polecam karnet na silownie i trenera.
1

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9030
sa pomocne. ale tego czy ci sie oplaca nikt nie oceni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Swoja droga z przesylka 41 zeta sztanga 182 kosztuje 80 zl ;) taka mala dygresja

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CWICZENIA A ZDROWE STAWY

Następny temat

STABILIZATOR NA OBRECZ BARKOWA

WHEY premium