SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uchwyty do pompek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9030
barki mozna cwiczyc pompkami stojac na rekach. tez te uchwyty moga byc pomocne przy tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664
do pompek to najlepsze nogi wyzej niz glowa i pięści:] n barki ak juz ktos napisał stanać na rękach i wio:) pompki w roznych kąbinacjach sam lubie od czasu do czasu az do maksymalnego wycienczenia porobic, co do "pompek" na barki nie robie juz od dlouzszego czasu z powodu mega problemow z łpatka i stawem barkowym;) ogólnie szkoda kasy na moje skromne oko:) 30-40zł... hmmm... jakies...20 porządnych twarożków:)

..::Małe Ciało:Wielki DUCH::..
..cele ubiegłegoroku: łapą>cel 38 cm. klatka> 100kg wycisk[osiągniety]/obecnie 106-110 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
odpinam się pod temat

Chciałbym kupić uchwyty do pompek, bo z powodu poważnego złamania nadgarstka nie mogę już zginać go w takim zakresie, jak kiedyś. Jedno, co mnie zastanawia, to jakie dokładnie uchwyty wybrać, żeby to nie było badziewie. Z siłowni pamiętam, że takie z gąbką lub gumą dookoła rurki raczej prędzej się zetrą lub spękają.

Dla mnie to jedyny sposób, żeby robić pompki. Zastanawiam się też, jakie ćwiczenia mogę robić, żeby nie zajechać tej łapy (zwyrodnienia). Ale to już temat na inny wątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kup zwykle metalowe uchwyty bądź poproś żeby ktoś Ci zespawal, bo to proste jak budowa cepa.


I nie mamy zwyczaju na forum odswiezac starych tematów. Zakładaj nowe na przyszłość.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CWICZENIA A ZDROWE STAWY

Następny temat

STABILIZATOR NA OBRECZ BARKOWA

WHEY premium