SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tylko doswiadczeni.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Siema sytuacja mnie zmusila do zmiany godziny treningow na 9 rano.
I jak mam rozlozyc posilki i suple robie moja pierwsza porzadna redukcje.

Moje pomysly wygladja tak:

7.30 wstaje jem posilek przed treningowy
8.30 yoha + kofa
9.00 BCAA
TRening(silka + cardio/aero)
10 30 BCAA + carbo
11 posilek po tren.

Lub

7.30 Yoha + kofa
8.00 posilek
9.00 BCAA
TRening(silka + cardio/aero)
10 30 BCAA + carbo
11 posilek po tren.

jak nikt nie doradzi lub wymysli czegos lepszego to zostane przy opcji nr 1 bo wydaje mii sie sensowaniejsza.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
ogladam:)doksztalcam sie:)
Jestem w polowie moje wrazenia pozytywne dowiedzialem sie paru ciekawych rzeczy. Jezeli chodzi o trening i rotacje cwiczen to stosuje sie do tej zasady. Jezeli chodzi o ćwiczenia podstawowe takie jak martwy i siady to ze wzgeldu na moja przeszlosc nie moge ich wykonywac,aczkolwiek moze z nastaniem miesiaca wrzesnia zaczne na malych ciezarach. Dobór ćwiczen w moim przypadku polega na mozliwosciach mojego organizmu i wlasnych odczuciach. Kolejnym winowajcą moich stawow moze jest przetrenowanie ktore napewno dolozylo swoje 3 grosze.

jestem po seansie

wniosek:
Przerwa i moze inny plan :)
a jak wroce do robienia masy to sprobuje tego z budzeniem sie w nocy.Aczkolwiek znana mi byla ta metoda z amerykanskich filmow:)

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2011-05-03 15:07:26

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2011-05-03 15:37:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Opcja nr 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
dokladnie jak Majkel dotam tylko, ze jakbys pozostal przy opcji nr 2 moglby sie pojawic problemy ze zjedzeniem posilku, a jak wiadomo przed treningowego nie zjesc w calosci to grzech.

u mnie joszka hamuje apetyt.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
U mnie tez... dlatego zostałem przy opcji nr 1. Joszka zalatwia mnie na 3-4 h z jedzeniem:)


Edytuje by nie zakladac nowego.
Czy joszka zle dziala na stawy??

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2011-05-03 12:05:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie zauważyłem, ani nie słyszałem, a masz jakieś problemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
tak, zaczynaja mi siadac stawy do tego stopnia ze rozwazam miesieczna przerwe.Nie jest to jakis straszny bol ale odczuwam dyskomfort. Zaczelo sie od lewego barku i lewego kolana nastepnie prawy bark, teraz lokcie i nadgarstki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Zła technika ćwiczeń? 52 odc TvSFD oglądnij z WODYNEM.
Kup sobie Cissusa ( FitMax ) jak gdzieś wychaczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Co do techniki to wątpie, tak naprawde to troche juz macham tym zelastwem. Pozatym przekladam technike ponad ciezary wiec tutaj zla technike bym skreslil. W sumie to 4 rok serio cwicze bo zabawy w szopie z hantlami nie licze:) a po operacji plecow to technike stawiam ponad wszystko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
moze zle dzialanie na stawy wiaze sie z odwodnieniem?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
OoOO to jest jakas mysl. staram sie pic duzo plynow ale przez wykonywana przezmnie prace dodatkowa"rachmistrz" ten od spisu powszechnego to nie moge duzo pic:) bo nie zawsze mam gdzie siku zrobic:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant mass + kreatyna

Następny temat

Dobra pompa z argininą

WHEY premium