SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

twaróg przy redukcji?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 248
hej. Czy na redukcyjnej diecie mam wciąż wcinać chudy twaróg przed snem. czy to nie zniweczy mojej redukcji?
Jak sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
To ma byc posilek na noc?Pozatym troche za duzo bialka jak na jeden posilek.2 jajka, 250 g twarogu...to da jakies 50g bialka jak nie wiecej.Z reszta to rowniez zalezy od calodniowego bilansu kalorycznego.

Dopiero zauwazylem co napisales na dole.Dobre na chleb ale rowniez i jako "wklad"do kanapki(koniecznie razowej :D ) Mi sie to co przedstawiles podoba.

Zmieniony przez - Cinqg w dniu 2008-01-04 12:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
twaróg to najlepsze białko z pokarmu więc jak najbardziej na redukcji
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
3godziny przed snem wcinasz same białko. Twaróg wg mnie się najlepiej nadaje.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
oj 3 godziny przed snem nieee napewno nie
godzina przed snem będzie dobra...możesz z łyżką oliwy zjeśc np 100gram twarogu...podstawowoy posiłek przed snem :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2032
twaróg biały chudy jak najbardziej wskazany na redukcji sama tak jem - 1-2 h przed snem..tylko ja serek robie na miazgę i do tego dodaje łyżeczkę jogurtu naturalnego chyba tak można robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Oczywiscie ze mozna. Warzywa, zdrowy tluszcz

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 248
Dziękuje, ale mam jescze pytanie. Dlaczego z łyzka oliwy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie musi byc z lyzka oliwy, ilosc tluszczu zalezy od bilansu. Mozesz dac tez co inengo, olej lniany, orzechy, pestki z dyni, slonecznik.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
do twarogu możesz dać tran ciekawe połonczeni , albo troche cynamonu ,kozieradki

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Ja dodaję maślankę.

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
ja jem sam albo dodaje troche cynamonu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie diety :]

Następny temat

laktoza to węgl?

WHEY premium