SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tuspiec

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy uzywajac tusipec mozna miec przyrost tarczycy? moze to iglupi pytanie, ale jestem laikiem i prosze o odpowiedz.

lord neykon
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie nie jest głupie - jeśli używasz syropu w dawkach określonych przez lekarza i w związku z chorobą, to nie można. Jeśli używasz w innym celu i w innych dawkach - efedryna działa pobudzająco, aż do fazy toksyczności.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedz, pytanie zadale dlatego gdyz moja zona uzywa tusipcu i kofeiny zeby spalic tkanke tluszczowa i po wizycie u lekaza wykryto u niej przyrost lewego plata, jak na razie jest to tzw. wolne wole, ale zaczynam sie martwic, zaczyna znowu cykl odchudzania i zaczyna ja pobolewac tarczyca, denerwuje mnie stosowanie przez nia tych mieszanek i obawiam sie o jej zdrowie, czy efedryna moze osoagnac taka toksycznosc ze spowoduje ubytki na zdrowiu, jeli mozna prosze o odpowiedz.

lord neykon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech zacznie ćwiczyć i używa HMB - to jest bezpieczniejsze. Do tgo Chitosan i HCA.
Pozdrowienia.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
albo spuść babie lanie! wymęczy sie, pokrzyczy straci pare kalorii a i ty sie dotlenisz przy robocie:)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardziej humanitarne jest zamykamie w komórce o chlebie i wodzie, ale znam metody przyjemniejsze dla obu stron.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze guru możesz wytłumaczyć sutki przerostu tarczycy (to jest chyba nie doczynność albo ....a niewiem )wytłumacz skutki niedoczynności i nadczynności
dzięki to tylko z ciekawości

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najprościej jak można - niedoczynność - wole, czyli powiększenie tarczycy, spowolnienie procesów myślowych oraz rozkojarzenie fizyczne - niesprawność tarczycowa, nadczynność - tu mogą być guzki z zagrożeniem procesem nowotworowym - nerwowość, pobudzenie psychomotoryczne, katabolizm komórkowy, inne zaburzenia hormonalne wtórne do tarczycy itd. To jest temat bez końca - proponuję sprecyzowanie pytania.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi tu a tkanke tłuszczową słyszałem że to terz ma jakiś związek z tym właśnie


)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też!!! - to w nawiązaniu do mojego artykułu. Oczywiście, że ma związek - nadczynność tarczycy najogólniej jest jednym wielkim katabolizmam!!!

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Guru

Następny temat

Sauna

Wiecej