SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

turanabol firmy moldawia balkan 10 mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
Witam bardzo prosze o ewewntualna poprawe mojego cyklu ze szczegolnym zwroceniem uwagi na odblok.

Witam zrobie 6 tygodniowy cykl na sordku o nazwie Turanabol z Mołdawia, Balkan Pharmaceuticals

Informacje o mnie :

wiek - 28
staz na silowni - 10 lat
wzrost-183 cm
waga-87
rozmiary-biceps 41 , klatka -105, obwod pasa -93cm
dieta- 30% bialka (róznego pochodzenia ale pelnowartosciowe)
20%-tłuszczy(głównie zdrowe oliwa z oliwek , tran , olej lniany)
50% weglowodonaow(głownie złożone)
staram sie jesc czeste nie za duze posilki , dieta u mnie ma tyle wegli gdyz pracuje fizycznie po 12 godzin dziennie , dodam iz skladniki odzywze z diety pochodza glownie z produktow naturalnych.
cel - zwiekszenie suchej masy miesniowej o jakies 5-7 kg
cykl-był by to mój 3 cykl
1cykl okolo 200 tablet mety wiek 18 lat po tym zero odbloku , jadlem po 20 mg dziennie
2 cykl prohormon epistane poszlo mi jedno opakowanie na cykl bylo to jakies dwa lata temu , oslownki na watrobe hepatil , essesial forte, na odblok 2 opakowania novedex gaspariego.

1tydz 40mg 5tyg 50mg, odblok ost tabs tury tak wiec na drugi dzien na noc clomid zaczne. 24tab 50mg ed. Nolve 30tabs 20m ed. od clomidu wzrasta tez estrogen i dlatego nolva bedzie tu uzyteczna. Nolve rano a clomid na noc.

bardzo prosze o opinie i ewentualne porady dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
ja bym samej tury nie brął tylko z propem

1-8 prop 100mg e2d
1-7 tura 50-60 mg ed
odblok 3 dni po ostatnim propie clomid 100mg przez 3 dni i do końca odbloku po 50mg (24 tab. cloma)

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
ale ja biore sam zatem prosze bardzo o konkretna odpowiedź na moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
50mg ed przez 8tyg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
j/w. zacznij od 50mg potem mozesz zwiekszyc do 60mg.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
OK a co do odbloku popieracie taki zestaw ?

odblok ostatni tabs tury tak wiec na drugi dzien na noc clomid idzie na start. 24tab 50mg ed. Nolve 30tabs 20m ed. od clomidu wzrasta tez estrogen i dlatego nolva bedzie tu uzyteczna. Nolve rano a clomid na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakbyś naprawde miał te 10 lat stażu na siłowni ogarniętej pracy to ty bez koksu juz powinienieś dobry harpagan byc klatka 105 pas 93
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
no niestety nie każdy ma super genetyke , bardzo prosil bym jezeli ktos sie już wypowiada to na dany temat bo opinie jaki ja nie powinienem byc po 10 latach to prosze sobie oszczedzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
odblok tak jak napisałes i styknie 20 tabs

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
malo brakuje i klatka bedzie na rowno z pasem

prop + tura albo prop + vins, a do tego low carb diet zdecydowanie bym zrobil
2

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16104
ankieta ściema :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

megavol 91 kaps w opakowaniu

Następny temat

PHARM CHEMICALS ,PHARMLEX

WHEY premium