SFD.pl Doping

trucie sterydami

Ankieta - proszę o pomoc

Wzrost
Obwód ramienia
Obwód klatki
Obwód uda
Obwód talii
Staż na siłowni
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Stan zdrowia
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
Witam, całkiem niedawno zgłosiłem się do lekarza bo miałem problemy z szeregowym. Lekarz posłał na badanie i pierwsze pytanie jakie mi zadał to czy brałem sterydy. Ja na to się zdziwiłem bo gdybym brał sterydy to bym sobie poczytał o odblokach i zrobił to porząźdnie... Natomiast w tym momencie przypomniała mi się pewna osoba z którą pijałem wódkę która poradziła mi niegdyś żebym sobie zażył Clomid profilaktycznie bo tak licho wyglądam a ten lek reguluje hormony... ja na to odparłem że to on tutaj jest koksem a ja tego nie robie. Lekarz ostatecznie swierdził że to mogło być z różnych czynników ale mi coś nie daje spokoju. W związku z tym mam do was pytania: Czy da się podawać sterydy w drinkach żeby wywołały taki efekt? Jeśli tak to co to mogły być za specyfiki? Z góry dziękuje za odpowiedź bo wiecie... to naprawdę nie jest miłe zacząć kogoś podejrzewać.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Możesz spać spokojnie . Sterydy to nie tabletka gwałtu , nie podaje się ich w alkoholu
Wysłana -
Hehe dobre, pierwsze słyszę, nawet jakbyś przyjął to by Ci się nic nie stało, poza tym od jednej tabletki sie nic nie dzieje
Wysłana -
Żeby ktoś Ci wrzucił metę albo stano (przykłady bo to tabletki) to musiał by mieć niezłe poyebane w głowie. Ta wersja jest bez sensu, prędzej by fetę Ci dodali albo jakieś inne mefedrony. A clomid to nie cukierki co poprawia wygląd czy wyreguluja jakoś na plus hormony. A te pytanie od lekarza to standard, czy brałeś sterydy, bo dużo młodych się za to bierze, potem płacze i lata po lekarzach, więc tobie też zadał takie pytanie.
Wysłana -
Tylko ta osoba miała możliwość podania mi tego częściej niż raz... hmm no wiecie częściej z nim pijałem a nie zawsze wchodziłem do kuchni i teraz czuje pewien dyskomfort. Po prost czy na pewno nie da sie takiego efektu osiągnąć dajmy na to trzema tabletkami?
Wysłana -
Nie ma takiej możliwości . Sterydy to nie środki które dzialaja doraźnie . No ale jak się obawiasz kolegi to lepiej już z nim nie pij .
Wysłana -
No on miał nieco poybane w głowie. ta meta albo stano jak działa?
Wysłana -
Poczytaj na forum jak działają sterydy.
Wysłana -
Poczytaj
http://potreningu.pl/articles/1394/metanabol-czyli-popularna-metka- 
Wysłana -
to napewno nie od tego )
Wysłana -
Pamiętaj , nie pij wódy z osoba której nie ufasz %)
Strona 1 z 3