SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tricepsiki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
czesc
Mam takie pytanie jakie wykonywac cwiczonka na TYLNO glowe tricepsow, gdyz mam jo slabo rozwinieto, dodam jescze ze nie cwicze na silowni tylko w domu, totez prosilbym o nieuwzglednianiu wyciogu, gdyz takiego nieposiadam

pyt.2 czy np w poniedzialek robie same pompki-waskie, na krzeselku na treningu a w piotek moglbym sobie na hacie jeszce raz trica dopompowac

Wiele osob mowi ze powinno sie grupe miesniowo cwiczyc raz w tygodniu ja postaram sie 2 x tydzien

z gory dzieki za pomoc
pozdrawiam

radek

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Nie ma potrzeby bys cwiczyl tricepsy dwa razy w tygodniu. Jesli chcesz zwiekszyc mase miesniowa, powiniennes skupic sia na cwiczeniu ich solidnie na jednym treningu. Dajac im wiekszy czas na regeneracje stymulowal bedziesz lepiej ich wzrost.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Triceps to jest mięsień średni, lub nawet mały. Teoretycznie można go ćwiczyć 2 razy w tygodniu, ale zasadniczo nie ma takiej potzreby jesli chodzi nam o rozwój masy. Pamiętaj jednak, że trudno jednocześnie np. ćwiczyc na masę triceps i rzeźbić biceps. Trening na masę to trening na masę. Zakładam że nie posiadasz sztangielek - dobrymi ćwiczeniami sa więc pompki tyłem na krześle, zwykłe pompki wykonywane w wąskim podporze, kiedy dłonie oparte są o ziemię na wysokości pasa. Dobrym sprzętem jest tzw. ekspandor gumowy - można to kupiś w niektórych sklepach sportowych - jest to guma kilkumetrowej długości, którą sklada się na pół i przywiązuje do czegoś, a następnie mozna nią wykonać parę skutecznych ćwiczeń np. prostowanie ramienia w dół, albo w pochyleniu

Moderator działu Sporty Ogólnorozwojowe i działu Dla Zupełnie "zielonych"
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
Maciej wielkie dzieki
Z tym ze heheh ja juz z 6-7lat trenuje wiec cos niecos wiem a post ten zamiescilem tutaj bo chcialem przetestowac ten nowy dzial;]]
Sztangielki mam takze, jednak moje pytanie dotyczoce tej grupy miesniwej kierowalem takze dlatego iz za cholere niemoge go wyrobic, a dla mnie jest to chyba drugi miesien po grzbiecie najwazniejszy, moze dlatego ze nie stosuje suplementow, odzywek?

ps. jesli ktos sie smieje z tego ze mam dosc dlugi staz na tak male wymiary odpowiadam ze kulturystka to nie moja dziedzina;]]

pozdrawiam i jeszce raz dziekuje za odpowiedzi

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Nie sądzę żeby to była wina suplementów. Prędzej genetyki. Lub istnieje jeszcze taka możliwość, że trenując triceps angażujesz inne grupy mięśniowe, a triceps nie wykonuje aż takiej pracy żeby było to bodźcem do wzrostu.

Moderator działu Sporty Ogólnorozwojowe i działu Dla Zupełnie "zielonych"
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
wiesz co wiekzosc ludzi jak mnie widzi mowi ze bardzo dobrze wyglodam, mam dobro genetyke z reszto niebawem postaram sie zdjecie wrzucic to sam ocenisz,jednak mowio tez ;[[ ze mam zbyt rozrosniete barki i biceps w stosunku do tricepsow.jescze taka ciekawa sprawa np na poreczach-dobre cwiczonko robie do ok 27 -28 powtorzen, to samo pompek. miesnie te dosc silne ale bardziej zbite i mniejsze w stosunku do reszty
pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Powinniennes dolozyc wiec obciazenie tak, by moc wykonac 8-12 powtorzen. Takia metoda powinna przyniesc oczekiwane efekty, zwlaszcza ze jak piszesz, masz dobra genetyke

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zgadzam się zupełnie z Macciejem-szczególnie po przeczytaniu Twoich osiągów w pompkach na poręczach-najprawdopodobniej angażujesz mocno pozostałe mięsnie,a same trice są mało wyizolowane-ich praca nie jest dokładna.Polecasm zmniejszyć ciężaryb i popracowac na właściwą techniką ćwiczeń na trica.Polecam Atlas Ćwiczeń-bedzie pomocny,Pozdr/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poczatek (zielony)

Następny temat

Zielony prosi o rade.

WHEY premium