SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

treningi w saunie na redukcji

Wysłana -
Chorujesz na cos ? Przyjmujesz jakies leki ?

Czy moze niewiesz ze chirujesz na klaustrofobie ? Od zawsze takie uczucie w zamknietym pomieszczeniu ?
Wysłana -
Nie choruje na nic, nie miał namyśli zamkniętego pokoju tylko ogólnie jak nie ma dostępu powietrza do niego i jest duszno. Moze być nawet upał ale wiaterek musi wiać.
Wysłana -
Mysle ze to bardziej gdzies w glowie Ci siedzi z tym wiaterkiem hehehe ale objawami typowo pod ukryta klaustrofobie mi podchodzi ... no ale zawsze moge sie mylic
Wysłana -
Pamiętaj, że stal hartowana staje się twardsza, tak jak piszesz ale również bardziej krucha. Wszystko ma swoje plusy i minusy.
Wysłana -
No wiadomo ze wszystko z glowa trzeba robic bo chyba ze wszystkim tak jest ze cos w nadmiarze staje sie po prostu szkodliwe.

Ja ze swojej strony dodam ze staram sie juz od kilku ladnych lat regularnie kozystac z sauny dzieki temu np latem fajnie reguluje termogenike organizmu czlowiek przyzwyczaja sie do upalu na dworze dzieki temu np sie czlowiek tyle nie poci
Wysłana -
Rownież nie potrafię długo wytrzymać w saunie ( nie mam klaustrofobii) dla mnie za duszno . Trening w takich warunkach to katowanie serducha
Wysłana -
Mysle ze to tez kwestia i temperatury i poziomu na ktorym sie siedzi no i chyba najwazniejsze to systematyka wtedy organizm tez inaczej reaguje. Ja czuje ze z miesiaca na miesiac po prostu moglbym siedziec dluzej ale rozsadek mowi ze po co
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź