SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

treningi w saunie na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Chorujesz na cos ? Przyjmujesz jakies leki ?

Czy moze niewiesz ze chirujesz na klaustrofobie ? Od zawsze takie uczucie w zamknietym pomieszczeniu ?

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie choruje na nic, nie miał namyśli zamkniętego pokoju tylko ogólnie jak nie ma dostępu powietrza do niego i jest duszno. Moze być nawet upał ale wiaterek musi wiać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Mysle ze to bardziej gdzies w glowie Ci siedzi z tym wiaterkiem hehehe ale objawami typowo pod ukryta klaustrofobie mi podchodzi ... no ale zawsze moge sie mylic

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Pamiętaj, że stal hartowana staje się twardsza, tak jak piszesz ale również bardziej krucha. Wszystko ma swoje plusy i minusy.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
No wiadomo ze wszystko z glowa trzeba robic bo chyba ze wszystkim tak jest ze cos w nadmiarze staje sie po prostu szkodliwe.

Ja ze swojej strony dodam ze staram sie juz od kilku ladnych lat regularnie kozystac z sauny dzieki temu np latem fajnie reguluje termogenike organizmu czlowiek przyzwyczaja sie do upalu na dworze dzieki temu np sie czlowiek tyle nie poci

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Rownież nie potrafię długo wytrzymać w saunie ( nie mam klaustrofobii) dla mnie za duszno . Trening w takich warunkach to katowanie serducha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Mysle ze to tez kwestia i temperatury i poziomu na ktorym sie siedzi no i chyba najwazniejsze to systematyka wtedy organizm tez inaczej reaguje. Ja czuje ze z miesiaca na miesiac po prostu moglbym siedziec dluzej ale rozsadek mowi ze po co

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pierwsza dieta na mase do oceny

Następny temat

Brak efektów odchudzania

WHEY premium